[mk2] Bil b8 eibach prokit czy czegoś brak kiepskie prowadze

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

kmb92
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: czw lis 27, 2008 19:01
Lokalizacja: sopot
Kontakt:

[mk2] Bil b8 eibach prokit czy czegoś brak kiepskie prowadze

Post autor: kmb92 » śr kwie 22, 2015 23:22

Siema posiadam mk2 vr6 zawieszenie wąski wahacz tuleje febi mk2 i pełna TT też febi bilstein b8 spreżyny eibach pro kit wszystko zakupione nowe
stabilizator z mk3 jak dobrze pamietam 19mm brak luzów w zawieszeniu wszystko było złożone na nowych gratach belka tył mk2 bez stabilizatora geometria ustawiona u pana majchrzaka w sopocie auto jedzie prosto jednak jego prowadzenie jest pod dużym znakiem zapytania
Wczesniej posiadałem mk2 usa na gwincie mts stabi 17 prowadził się bardzo pewnie miał stabilizator w belce jeździłem ostatnio jettą vr6 na moim poprzednim gwincie kw też auto mocno przewidywalne inna jetta usa vr6 zawieszenie bilstein b6 sprężyna eibach prokit z mk3 na poduszce z mk3 szeroki wahacz prowadzenie ideał na tych samych odcinkach dużo pewniej i dużo szybciej wiem że szerzej 2 centy na strone auto bardzo sztywne prawie nie zauważyłem przechyłów
Zachowanie mojego auta w skrócie nie reaguje odrazu na ruch kierownicy delikatnie przechyla sie podczas pokonywania łuków rekacja na skręt po przechyleniu zastanawiam się czy skręci czy pojedzie prosto
Pytanie
-czy czegoś u mnie brakuje
-czy prokit jest dobrą spreżyną do b8 wiem że b8 ma skrócony tłok do b6 podobno charakterystyka taka sama jeśli się mylę to poprawcię, kupiłem sportline bo troche za wysoko stoi kwestia założenia i jazdy próbnej
-czy lekki negatyw około 60 minut to dużo czy mało jetta usa vr też była ustawiana u majchrzaka więc obstawiam że to nie kwestia geometri obydwie jetty mają widoczny negatyw
-czy kwestia prowadzenia jest w nadwoziu jetta wiadomo bagażnik tył jakoś tam sztywniejszy mk2 usa inna podłoga podłużnice mają przekątne, w fartuchach z tyłu elementy wzmocnienia jetta usa dodatkowo wkklejana przednia szyba
Żadne z tych aut nie miało i nie ma rozpórek Dzięki



kmb92
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: czw lis 27, 2008 19:01
Lokalizacja: sopot
Kontakt:

[mk2] Bil b8 eibach prokit czy czegoś brak kiepskie prowadze

Post autor: kmb92 » śr maja 06, 2015 10:03

Dodam może sie komuś przyda zmieniłem tylko sprężyny na razie na eibach sportline i jest prawie igła widocznie pro kit jest za wysoka inna charakterystka domniemam i nie działało to do końca dobrze zmienie belkę na taką ze stabilizatorem i napewno będzie lepiej Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości