Sachs przód

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
AdiWRoc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 845
Rejestracja: wt wrz 11, 2007 18:29
Lokalizacja: Wrocław Polska / Ijmuiden Holandia

Sachs przód

Post autor: AdiWRoc » śr lip 09, 2008 23:32

Prosze o komentarze zarówno pozytywne jak i negatywne odnośnie tych amortyzatorów

http://allegro.pl/item395089701_vw_vent ... sachs.html

Jestem świeżo po przeglądzie i wytrzepało mnie na:
przód L 54% i P 42%
a tył L 76% i P 71%

przód oczywiście do wymiany. W zeszłym roku po przyjeździe z niemiec miałem dookoła 82% ale widać jak nasze drogi wpływają na zawieche ... Co do przeznaczenia zawieszenia - potrzebuje wymienić na nowe, lekko usztywnić bez konieczności pakowania rozpórek i nie mam zamiaru obniżać auta [silnik 1.9D, 64KM, rocznik 92] bo przy obecnym setupie miska olejowa już pare razy oberwała :grrr:
Prosze o komentarze zawieszki z linku, jeśli jest dobra to propozycje jakie dać sprężyny bo obecne chyba już nie będą sie nadawać do kolejnego założenia, jeśli nie będzie dobra to propozycje innej dobrej zawieszki.


Moje XX Jahre viewtopic.php?f=88&t=391092" onclick="window.open(this.href);return false;
Sarkazm TEAM Member
"Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ... "

Awatar użytkownika
MarcoVW
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 962
Rejestracja: śr lip 06, 2005 21:04
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: MarcoVW » czw lip 10, 2008 23:28

Sprzedawca opisał poszczegolne modele Sachs'a ale nic nie napisal jaki model jest psrezdawany na tej aukcji :ass:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości