sprężyny do golfa 4 - zmiana na oryginalne

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

77maximus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: wt sie 19, 2008 21:44
Lokalizacja: Lodz
Kontakt:

sprężyny do golfa 4 - zmiana na oryginalne

Post autor: 77maximus » sob lut 21, 2009 21:03

Witam i potrzebuję poradę bo w myem golfie 4 TDI są zamontowane sportowe sprężyny a amorki są zwykłe,efekt taki ze przednie zawieszenie stuka na nierównościach itp, nie wiem kto to tam zakladał itp ,bo autko z Niemiec przyprowadziłem ale chcę sie dowiedziec bo potrzebuję zmienic na oryginalne,zwykłe sprężyny ktore są standardowo montowane w 4.
Doradzcie mi,czy mam patrzec jakies parametry itp a i cena,jak to wychodzi cenowo, do jakiej kwoty mozna kupic,czy np 70 zł to duzo za nowki spręzyny ?
Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc
Ostatnio zmieniony pn lut 23, 2009 11:55 przez 77maximus, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
szczep
Forum Master
Forum Master
Posty: 1332
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 09:35
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: szczep » ndz lut 22, 2009 11:03

jeśli z przedniego zawieszenia słychać stuki nie zawsze musi to być od razu amortyzator (jeździłem na takiej specyfikacji amor fabryka + sprężyna sportowa), mogą to być tulejki łącznika stabilizatora, sworzeń wahacza lub nawet poluzowany kołpak :bigok: podjedź najlepiej na stację diagnostyczną koszt 15-20zł i dowiesz się wszystkiego.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości