Spręzyny GTI do TDI

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
rejczel97
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: ndz lut 22, 2015 00:11
Lokalizacja: Mielec

Spręzyny GTI do TDI

Post autor: rejczel97 » pt kwie 24, 2015 20:39

Witam, nabyłem na śmieszną kasę - 60zł, 4 sprężyny od GTI 2.0
Wlatują one do Vento TDI.
Jedynym mankamentem który mnie teraz męczy jest to, że poprzedni właściciel podciął tylne spręzynki o jedyne pół zwoju, czy jest to niebezpieczne? Tył własnie pierwszy zmontowałem, usiadł ładnie, jakieś 20mm a do tej gumy pod talerzykiem dolega minimalnie gorzej niż seria lecz jest ściśnięta, bać się czegoś? rozumiem gdyby było ucięte o więcej niż zwój ale pół to chyba nic takiego?
I do tego jak myślicie ile siądze przód na tych sprężynkach skoro w lżejszej benzynce jest -20mm? :D
Dodam że nie mam jak sprawdzić bo czekam na nowe poduszki bo te już odmówiły posłuszeństwa :P



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

Spręzyny GTI do TDI

Post autor: VW_seller » sob kwie 25, 2015 16:55

rejczel97 pisze:Jedynym mankamentem który mnie teraz męczy jest to, że poprzedni właściciel podciął tylne spręzynki o jedyne pół zwoju
ja bym sie bał tym jezdzić :los2:


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości