mkIV sprężyny od 1.8T do 1.9TDI

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

mozg
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: czw lut 26, 2009 20:08
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

mkIV sprężyny od 1.8T do 1.9TDI

Post autor: mozg » ndz maja 10, 2015 15:06

witam.Chciałem sie poradzic w kwesti sprężyn do mkIV 1.9tdi 110KM.Mianowicie kilka dni temu kupiłem komplet używanych spreżyn WEITEC do mojego golfa.Auto poszło w doł przod -35,tył -30.Wszystko byłoby ok gdyby nie to ze prawa strona(przod)zeszła niżej od lewej o 1,5cm.Czyli lewa strona jest -35 a prawa -50.Nie wiem dlaczego tak sie stało.Wizualnie obie spręzyny są takie same.Czyżby jedna ze sprężyn była bardziej wyeksploatowana?
Zastanawiam sie nad tym zeby zdemontowac te sprezyny bo kolega chce mi sprzedac swoje sprężyny z mkIV 1.8T GTI,tylko nie wiem czy auto pojdzie w dół.Jesli tak to ile?Chciałbym założyc te sprężyny na moje seryjne amory.Może ktos z was robił takie eksperymenty???



Awatar użytkownika
raved
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 13:24
Lokalizacja: Słupca

mkIV sprężyny od 1.8T do 1.9TDI

Post autor: raved » pt maja 15, 2015 22:19

witam. również podłączam się z tym pytaniem, interesuje mnie czy od gti są niższe niż w 1.9tdi ? jeśli tak to o ile ? i jak je rozpoznać po kropkach na nich ?


diesel kopci, diesel czadzi, diesel nigdy Cie nie zdradzi

Awatar użytkownika
michoswwy
...
...
Posty: 924
Rejestracja: ndz lip 08, 2012 16:35
Lokalizacja: Wyszków

mkIV sprężyny od 1.8T do 1.9TDI

Post autor: michoswwy » pt maja 15, 2015 22:33

viewtopic.php?f=77&t=386095 jest na forum temat i foto w temacie koloru kropek od GTI



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości