Jazda na gwincie mk4 Gti kilka pytań do doświadczonychPILNE

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

probiker1000
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt cze 16, 2015 00:29

Jazda na gwincie mk4 Gti kilka pytań do doświadczonychPILNE

Post autor: probiker1000 » pn lis 09, 2015 14:23

Pytanie zglebiony golf mk4 na gwincie i jadę po ulicy z kostki i napierdalam wachaczami caly czas i mam nadzieje ze nie miska też druga sprawa dzis wbilem sie w uliczki na rynku nożowniczą więzienną itd to prawie zawisłem.... Kolo mam 17 niski profil 40 lekki naciag ale wachacz jest zdecydowanie za nisko.... Paczka zapałek ledwo wchodzi pod wachacz czy ktos mi powie jak rozwiązać ten problem bo czasami jak zapierdole przy 20km/h to aż to boli ....Progi zwalniające tez sa problematyczne.... Może jak wsadzę kolo 18 stke to będzie cos lepiej ? Pisze bo to mój pierwszy gwint w zyciu Aaaa i nie wspomnę o ludziach co na rynku za mną jechali i trąbili i rzucali kurwami gdy na chwile zawisłem :D

Dodam jeszcze że jest to moje pierwsze auto na gwincie ale jak schylę sie pod auto to wahacze są nisko i problematyczna miska w Gti straszne nisko zastanawiam sie nad podniesieniem silnika no ok miska pojdzie w góre o te może 3 centy ale co dalej z wahaczem ??

Pomocy nie chce go podnośić ale jak tak dalej pójdzię to będe zmuszony do tego bo nie chce zniszczyc sobie auta.....Proszę o jakieś wskazówki dla świeżaka na gwincie :P Moze jakaś modyfikacja wahacza i sanek czy coś ?



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Jazda na gwincie mk4 Gti kilka pytań do doświadczonychPILNE

Post autor: MAPET » pn lis 09, 2015 20:49

no przeciez to logiczne ze jak bedzie wieksza srednica kola to pojdzie ci w gore auto


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

KonMan
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 169
Rejestracja: czw lut 12, 2015 17:51
Lokalizacja: Sypniewo
Auto: Golf 4
Silnik: 1.9
Kontakt:

Jazda na gwincie mk4 Gti kilka pytań do doświadczonychPILNE

Post autor: KonMan » wt lis 17, 2015 12:48

a ja chciałbym sie zapytać jak z zimą ?
1. mam teraz 18' na niskim profilu no i czasami szoruje miską i jak założe stalówke 15' o wyższym to będzie jeszcze gorzej ?
2. w zime jeździ się na gwincie ? chodzi mi czy odświeża sie droge zderzakiem


Obrazek

probiker1000
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt cze 16, 2015 00:29

Jazda na gwincie mk4 Gti kilka pytań do doświadczonychPILNE

Post autor: probiker1000 » ndz lis 29, 2015 16:03

Kolego w zimę jeździ sie na gwincie ale go podnosisz ja swój podniosłem i jest teraz Koza do wiosny :D

ja jezdziłem teraz aktualnie na 17 stkach i profilu 40 i chaczyłem sankami cały czas na wiosnę już mam koło 18 stkę też z niskim profilem zobaczymy jak to bedzie ;)

jak założysz zwykła stal 15 stkę na balonie to musisz podniesc gwint bo ci koło nie wejdzie także będzie tylko lepiej ;)



KonMan
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 169
Rejestracja: czw lut 12, 2015 17:51
Lokalizacja: Sypniewo
Auto: Golf 4
Silnik: 1.9
Kontakt:

Jazda na gwincie mk4 Gti kilka pytań do doświadczonychPILNE

Post autor: KonMan » wt gru 01, 2015 22:00

no dzieki za rade :pub: mam zwykłe sportowe spreżyny, niedługo myśle że gwint wskoczy :bigok:


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości