Miękki tył

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

krzyieklovemygolf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob lis 21, 2015 20:11

Miękki tył

Post autor: krzyieklovemygolf » sob lis 21, 2015 20:20

Witam, jestem posiadaczem golfa mk3 i wszystko było pięknie aż do tego momentu. Auto ma strasznie miękki tył i na wybojach, nierównościach na drodze strasznie rzuca mu tyłem i telepie nim na wszystkie strony. Amortyzatory są do wymiany ? czy może jedna sprężyny ? Proszę o pomoc bo już nwm co mam robić. Moje autko to dokładnie Golf MK3 1.9 TDI. Z góry dzięki za pomoc i sorry za temat jak gdzieś już był.



Awatar użytkownika
jpatryk125
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 254
Rejestracja: czw sty 06, 2011 19:20
Lokalizacja: Kamienna Góra

Miękki tył

Post autor: jpatryk125 » sob lis 21, 2015 20:26

A sprawdzałeś organoleptycznie, czy amor (pod osłoną i odbojem lub cały) nie jest mokry?
Raczej to wina amortyzatorów, które już nie tłumią i auto "stoi na samych sprężynach".



krzyieklovemygolf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob lis 21, 2015 20:11

Miękki tył

Post autor: krzyieklovemygolf » sob lis 21, 2015 20:32

Nie sprawdzałem. Muszę to sprawdzić bo się jeździć nie da. Nieraz mnie już bokiem postawiło. Dzięki za info napewno to sprawdzę.



przemek30
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr sty 20, 2016 14:12

Miękki tył

Post autor: przemek30 » wt lut 09, 2016 07:37

Ja tam w końcu i tak musiałem wymienić amory....zamawiałem te tutaj - części samochodowe. Mam nadzieję, że tym razem dłużej posłużą



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości