Co to jest jak to odkręcić?

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

PiterMK95
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 347
Rejestracja: czw sie 20, 2015 15:12
Lokalizacja: Śląsk

Co to jest jak to odkręcić?

Post autor: PiterMK95 » śr kwie 13, 2016 16:15

Witam, zabrałem się za wymianę amorków ale muszę pierw odkręcić tą całą górę bo są mi potrzebne z niej części. Jak to odkręcić co to za klucz? Proszę o szybka pomoc bo nie wiem co robić :(
ObrazekObrazek


Lepiej samemu naprawić niż oddać w cudze ręce :D
Wczoraj minęło, jutro niepewne, tylko dziś jest pewne.

Awatar użytkownika
tomek mk2 BDE
sex cylinder
sex cylinder
Posty: 527
Rejestracja: śr cze 16, 2010 22:06
Lokalizacja: Głomno

Co to jest jak to odkręcić?

Post autor: tomek mk2 BDE » śr kwie 13, 2016 18:07

Cześć potrzebny jest taki klucz https://www.google.pl/search?q=klucz+do ... abgAjJM%3A" onclick="window.open(this.href);return false;
no i oczywiście ściągacze do sprężyn https://www.google.pl/search?q=klucz+do ... 99%C5%BCyn" onclick="window.open(this.href);return false;
Jeżeli nie wiesz jak rozebrać amortyzator to nie bierz się sam za to bo jeszcze sprężyna wystrzeli ci w głowę....



PiterMK95
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 347
Rejestracja: czw sie 20, 2015 15:12
Lokalizacja: Śląsk

Co to jest jak to odkręcić?

Post autor: PiterMK95 » śr kwie 13, 2016 18:18

To, że ściągacze są potrzebne to wiem hehe
ale akurat ten amorek mogę rozkręcić bez ściągacza bo sprężyna pęknięta ale osłony bym se zatrzymał bo nawet spk stan jest i zawsze zaoszczędzone ^^
i poduchy i też muszę wymienić bo kurde łożysko się rozleciało właśnie ;/
mimo, że sprężyna zniszczona to tutaj wrzucam fotkę jak wygląda mcperson po ok. 400tys :D ten fatalny ale po drugiej stronie wam powiem, że wygląda dość spk hehe a ten sami zobaczcie :D

Obrazek


A co do tego klucza to mam jeszcze pytanie bo mam amorki z golfa 3 i je wsadzam do golfa 2 i też bedzie potrzebny ten klucz?
muszę kupić nowe poduszki to może będzie inna nakrętka do zabezpieczenia ? czy bd musiał przełożyć z tych amorków do tych z 3? bo te co kupiłem od golfa 3 nie dostałem w komplecie poduszek i tego zabezpieczenia tylko same amory z mcpersonem i sprężyny.

@edit: Ja w sumie powiem, że jeździłem właśnie na takim amorku co widzicie i na pękniętej sprężynie czy przez to coś mogło się dodatkowo uszkodzić? mam jeszcze zamiar wymienić drążki kierownicze i wszystkie gumy.

@edit 2 : co do tego klucza to on na pewno będzie dobry? nie wątpię w to ze nie będzie pasował ale chodzi mi o to czy przypadkiem imbusa nie bd musiał pierw tez jakoś tam wsadzić?


Lepiej samemu naprawić niż oddać w cudze ręce :D
Wczoraj minęło, jutro niepewne, tylko dziś jest pewne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości