Proszę o ocenę logów Mk4 1.9 TDI ARL - brak mocy na niskich

Wszelakie info dotyczące diagnostyki,takie jak np.oceny logów itp.

Moderatorzy: italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

glacjusz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wt sie 16, 2016 16:55

Re: Proszę o ocenę logów Mk4 1.9 TDI ARL - brak mocy na nisk

Post autor: glacjusz » sob wrz 17, 2016 17:39

dlugii pisze:A co było nie tak z Turbo w końcu? Ja mam swoja teorie że regeneracja turbiny to kiepska sprawa i mało kto w Polsce robi to dobrze - jak widać z autopsji, średnio 9 na 10 regenerowanych turbin pada do roku albo po roku czasu niestety :(
Kierownice zmiennej geometri nie otwieraly sie do konca, nie rozbieralem jeszcze tego wiec nie wiem co sie stalo.
A w nawiasie to turbo nie bylo robione w polsce tylko w niemczech i mimo wszystko zdechlo po 10 miesiacach wiec uwazam ze nie ma reguly gdzie jest regenorawne i tak nigdy nie bedzie to takie jak nowe.



Awatar użytkownika
Sztomel
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5667
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 23:10
Lokalizacja: Rybnik

Proszę o ocenę logów Mk4 1.9 TDI ARL - brak mocy na niskich

Post autor: Sztomel » sob wrz 24, 2016 14:00

Kwestia regulacji kierownic spalin tylko polega na czyszczeniu zmiennej geometrii lub wymianie samego siłownika podcisnienia - nic więcej ale jeśli były inne przypadłości (np. wałek turbo był wytarty lub uszczelniacze zużyte) to turbo do wymiany - regeneracji nie polecam - (jeśli chcecie je regenerować to na własną odpowiedzialność np. turbo julita itp. - rozleci się w trymiga albo dużo przed albo szybko po terminie gwarancji).


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Diagnostyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości