Zmiana sterownika lub wgranie map

Wszystko o sterownikach silnika. Standalone, komputery oryginalne, itp...

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Maniek71
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 516
Rejestracja: pt maja 02, 2008 06:57
Lokalizacja: Twierdza -> Wrocław -> Zakrzów ->oś Sobieskiego
Kontakt:

Zmiana sterownika lub wgranie map

Post autor: Maniek71 » pt maja 17, 2013 07:36

Witam jestem na zakupie auta seat leon 1.9tdi rozmawialem z gosciem mowil ze ma wrzucony inny program tylko nie przez jakas konkretna firme tylko przez jakiegos magika na wiosce. I tu moje pytanie czy jesli chcialbym wrocic spowrotem do 110km i zrobic to po swojemu to wystarczy kupic kkompa o takich samych oznaczeniach czy jak zmienie kompa to bede problemy bo rozumiem stary program na komputerze zostal skasowany?? CZy wystarczylo by podjechac do jakiegos normalnego zakladu na korekte programu??? z góry dzieki za podpowiedz


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2795486#2795486 Zapraszam do oceny

Awatar użytkownika
spanky
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 553
Rejestracja: pn maja 25, 2009 20:35
Lokalizacja: Otwock
Kontakt:

Re: Zmiana sterownika lub wgranie map

Post autor: spanky » ndz maja 19, 2013 22:55

Maniek71 pisze:Witam jestem na zakupie auta seat leon 1.9tdi rozmawialem z gosciem mowil ze ma wrzucony inny program tylko nie przez jakas konkretna firme tylko przez jakiegos magika na wiosce. I tu moje pytanie czy jesli chcialbym wrocic spowrotem do 110km i zrobic to po swojemu to wystarczy kupic kkompa o takich samych oznaczeniach czy jak zmienie kompa to bede problemy bo rozumiem stary program na komputerze zostal skasowany?? CZy wystarczylo by podjechac do jakiegos normalnego zakladu na korekte programu??? z góry dzieki za podpowiedz

podjedz do kogos ogarnietego to zalatwi temat na tym sterowniku co masz



ODPOWIEDZ

Wróć do „ECU forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości