Passat B5 ze SWAP-em silnika, wnętrza, skrzyni, ...

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Szumal
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 214
Rejestracja: sob sie 16, 2008 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Szumal » wt cze 23, 2009 09:24

jaro ale ja nie prowadze tu rozeznaia w celu ewentualnego poszukiwania i SWAPu silnika do mk4, mój ALH ma sie bardzo dobrze ;)
Pytam bo zastanawiałem sie co ja sobie kupie jak bede chciał w przyszłości zmienić auto :P Wiec nie obchodzi mnie na jakim sterowniku to bedzie jeździć ;) Poprostu zastanawiałem sie czy w mkV oprocz poczicwych 1.9 TDI AXR jest jeszcze cos godnego uwagi - jestem fanem starych i sprawdzonych rozwiązań.
Ostatnio zmieniony wt cze 23, 2009 09:29 przez Szumal, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
jaro4444
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 479
Rejestracja: pt cze 22, 2007 20:10
Lokalizacja: Drawsko Pom/Warszawa

Post autor: jaro4444 » wt cze 23, 2009 09:31

Szumal pisze:jaro ale ja nie prowadze tu rozeznaia w celu ewentualnego poszukiwania i SWAPu silnika do mk4, mój ALH ma sie bardzo dobrze Pytam bo zastanawiałem sie co ja sobie kupie jak bede chciał w przyszłości zmienić auto Wiec nie obchodzi mnie na jakim sterowniku to bedzie jeździć
Dlatego napisałem Ci, żebyś sprecyzował o co Ci chodzi :P

Na tą chwilę z Golfa V wybrałbym BGW roczniki modelowe 2007 i nowsze. Mają poprawione głowice względem początkowych serii, bardzo mocny układ paliwowy. Montując tam zewnętrzną chłodnicę oleju, jakieś GT2260V + wydech przelotowy zbliżamy się od razu w okolice 250 KM np tak:
http://img142.imageshack.us/i/piotrekbkdjpgj.jpg/


Biegnę siły swe wszystkie biegowi oddając...
Słucham pośród krzyku piękna ciszy poszukując...

Był Leon jest Audi

Awatar użytkownika
Szumal
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 214
Rejestracja: sob sie 16, 2008 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Szumal » wt cze 23, 2009 09:36

Spoko, to za jakiś czas ;)

A ten wykresik to kolegi Piotrka z szarego Toledo - nawet nie wiedzialem ze mu tak ładnie wyszło :D
Ostatnio zmieniony wt cze 23, 2009 10:12 przez Szumal, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości