Grupowy chiptuning DynoSoft Wrocław?

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Dario84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1431
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 15:37
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Post autor: Dario84 » ndz mar 15, 2009 12:48

przemek4net pisze:Porada mala: zanim ktos pojedzi do tunera niech sobie diagnostyke zrobi bo moze byc dramat gdy w wielki dzien chipa grupowego okaze sie przy diagnostyce, ze przeplywka tnie, turbina przeladowuje, komp zglasza blad uwalonego wtrysku sterujacego itp (niezaleznie gdzie auta chipuje sie tylko sprawne)
To zrobi tuner wiec nie ma potrzeby robienia sammemu diagnostyki.


CTR Tuning: CHIPTUNING, DIAGNOSTYKA, MECHANIKA, ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA, HAMOWNIA GG:3995871 tel 693784122
Mój golfik: MK4 ASZ CTR
NASZE PRACE CTR: http://www.facebook.com/ctrtuning" onclick="window.open(this.href);return false;

przemek4net
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz sty 04, 2009 13:17
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: przemek4net » ndz mar 15, 2009 13:38

Dario84 pisze: To zrobi tuner wiec nie ma potrzeby robienia sammemu diagnostyki.
...i co bedzie jak stwierdzi, ze np "no niestety... przyjechales do mnie 200km dla funu bo Twoja turbina przeladowuje, trzeba najpierw ja rozebrac i wyczyscic kierownice"

Posiadajac odrobinke wiedy i kabelek za kilkadziesiat zyla mozna to sobie w 15 min zrobic...
Wszystko opisane np "by Meszrum" http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=53752
Pozdrawiam,
Przemek



Awatar użytkownika
Dario84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1431
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 15:37
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Post autor: Dario84 » ndz mar 15, 2009 15:52

przemek4net pisze:...i co bedzie jak stwierdzi, ze np "no niestety... przyjechales do mnie 200km dla funu bo Twoja turbina przeladowuje, trzeba najpierw ja rozebrac i wyczyscic kierownice"
Dobry tuner z zapleczem powie wyciagamy na stol i czyscimy badz wymieniamy na nowa.


CTR Tuning: CHIPTUNING, DIAGNOSTYKA, MECHANIKA, ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA, HAMOWNIA GG:3995871 tel 693784122
Mój golfik: MK4 ASZ CTR
NASZE PRACE CTR: http://www.facebook.com/ctrtuning" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
manior15
VW- Das Auto
VW- Das Auto
Posty: 513
Rejestracja: śr mar 04, 2009 00:19
Lokalizacja: Wieluń

Post autor: manior15 » pn gru 07, 2009 20:08

znajdą się chętni na grupowego chipsa do wrocka? jesli tak i jeśli są terminy to ja bym się pisał


GT17/20 AJM+/ASZ+ Alu 18" Gwint FK, and more.. zapraszam :)No Smoke No Fun - TDI Rulez :D
Stage 1 DONE - 167Ps@404Nm
Stage 2 DONE - 195Ps@424Nm
viewtopic.php?f=89&t=276520

Awatar użytkownika
Adrian1980
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 560
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 17:43
Lokalizacja: Kiełczów/Oleśnica
Kontakt:

Post autor: Adrian1980 » pn gru 07, 2009 22:10

przemek4net pisze:
_mumin_ pisze:Tylko wiesz jak potem kończy się taki chiptuning
z allegro , bądź u tunerów z księżyca ? wpisz sobie na forum hasło Autoseba albo All tuning
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid ... =fb_seller - a wiec mamy 231 pozytywow i 2 neutrale:)
A teraz powaznie:
zaraz po kupnie auta gdy wpadla mi idea chipa wyobraz sobie, ze szukalem opini o AS ale nie tych powtarzanych ale od jego klientow!
Wyobraz sobie, ze wszyscy, ktorych namierzylem byly zadowoleni - szok, prawda?
Wyobraz sobie wiecej!!! takze bylem u niego i takze jestem zadowolony!
A teraz prawdziwy szok bedzie (trzymaj sie mocno fotela)
po paru miechach wszedlem "troche" w temat, zczytalem soft z kosci ori jak i "od niego" i z reka na sercu moge powiedziec, ze nie bylo tam niczego dziwnego czy niekonsekwentnego

Obecnie jego kosci leza gdzies w szafie bo zrobilem sobie nowe - mocniejsze.

Nie odwodze nikogo od chipa za te 1100???.. .cena widze spadla troche bo gdy ja ponad rok temu do Dyno dzwonilem to cena byla 1500 (jedna osoba <> grupa)

Porada mala: zanim ktos pojedzi do tunera niech sobie diagnostyke zrobi bo moze byc dramat gdy w wielki dzien chipa grupowego okaze sie przy diagnostyce, ze przeplywka tnie, turbina przeladowuje, komp zglasza blad uwalonego wtrysku sterujacego itp (niezaleznie gdzie auta chipuje sie tylko sprawne)

Pozdrawiam,
Przemek
od czasu negatywnych opini na temat Autoseba juz trochę mineło... chłopaki sie juz bardzo duzo nauczyli... stroja fury pod kazdy setup i duzo ludzi jest zadowolonych miedzy innymi ja takze... kilka godzin u nich spedzilem i nie jest to zadne wgrywanie gotowców itd. jak niektorzy piszą co w sumie nie mieli z nimi zadnych styczności tylko powielaja opinie od innych sprzed roku lub dwóch lat...


Czarny turboklekocik

bazone
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czw lis 26, 2009 20:00
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: bazone » wt gru 08, 2009 17:45

hmmm nurtujący ten Autoseba a połowa ceny...
Z pytaniem do dynosoftu... jak by byla cena programu + wymiana turbiny na GT1749va ze 130?Wiem ile kosztuje sama wymiana..Dla uścislenia mam juz zamontowane koncowki 216
Pzdr aaa jak cena bedzie dobra to bym sie pisal do grupowca;P...

[ Dodano: 08 Gru 2009 17:48 ]
Manior15 w Wawie jest od stycznia grupowiec IV edycja u Rogalotti MR Motors
Można się już zapisywać a jest 100PLN taniej wiec gdyby co to na koszty dodatkowej wahy... a jak nie to 100 w kielni;P
Tak pisze mozliwe ze wiesz;P
PZDR



Awatar użytkownika
TuneFORCE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 465
Rejestracja: pt lis 14, 2008 10:51
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: TuneFORCE » śr gru 09, 2009 01:36

Adrian1980 pisze:
przemek4net pisze:
_mumin_ pisze:Tylko wiesz jak potem kończy się taki chiptuning
z allegro , bądź u tunerów z księżyca ? wpisz sobie na forum hasło Autoseba albo All tuning
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid ... =fb_seller - a wiec mamy 231 pozytywow i 2 neutrale:)
A teraz powaznie:
zaraz po kupnie auta gdy wpadla mi idea chipa wyobraz sobie, ze szukalem opini o AS ale nie tych powtarzanych ale od jego klientow!
Wyobraz sobie, ze wszyscy, ktorych namierzylem byly zadowoleni - szok, prawda?
Wyobraz sobie wiecej!!! takze bylem u niego i takze jestem zadowolony!
A teraz prawdziwy szok bedzie (trzymaj sie mocno fotela)
po paru miechach wszedlem "troche" w temat, zczytalem soft z kosci ori jak i "od niego" i z reka na sercu moge powiedziec, ze nie bylo tam niczego dziwnego czy niekonsekwentnego

Obecnie jego kosci leza gdzies w szafie bo zrobilem sobie nowe - mocniejsze.

Nie odwodze nikogo od chipa za te 1100???.. .cena widze spadla troche bo gdy ja ponad rok temu do Dyno dzwonilem to cena byla 1500 (jedna osoba <> grupa)

Porada mala: zanim ktos pojedzi do tunera niech sobie diagnostyke zrobi bo moze byc dramat gdy w wielki dzien chipa grupowego okaze sie przy diagnostyce, ze przeplywka tnie, turbina przeladowuje, komp zglasza blad uwalonego wtrysku sterujacego itp (niezaleznie gdzie auta chipuje sie tylko sprawne)

Pozdrawiam,
Przemek
od czasu negatywnych opini na temat Autoseba juz trochę mineło... chłopaki sie juz bardzo duzo nauczyli... stroja fury pod kazdy setup i duzo ludzi jest zadowolonych miedzy innymi ja takze... kilka godzin u nich spedzilem i nie jest to zadne wgrywanie gotowców itd. jak niektorzy piszą co w sumie nie mieli z nimi zadnych styczności tylko powielaja opinie od innych sprzed roku lub dwóch lat...

Niech ten autosreba kupi najpierw chociaż jeden oryginalny fejs, ori soft a nie na cracach jedzie...zobaczymy czy wtedy tuning za 600zł będzie robił...
Ostatnio zmieniony śr gru 09, 2009 01:41 przez TuneFORCE, łącznie zmieniany 2 razy.


http://tuneforce.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
https://tuneforce.pl/chiptuning-walbrzych-hamownia" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Adrian1980
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 560
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 17:43
Lokalizacja: Kiełczów/Oleśnica
Kontakt:

Post autor: Adrian1980 » śr gru 09, 2009 04:19

TuneFORCE pisze:

Niech ten autosreba kupi najpierw chociaż jeden oryginalny fejs, ori soft a nie na cracach jedzie...zobaczymy czy wtedy tuning za 600zł będzie robił...

ma oryginalne fejsy oraz soft bo w stosunku do Ciebie na wlasne oczy widzialem... zarzucasz gościowi ze na crackach jedzie a pewnie go nie znasz i nawet nie wiesz jak wyglada... myslisz ze jesli ktos robi soft taniej od Ciebie to juz na crackach itd. jedzie...

pozdrawiam :pub:


Czarny turboklekocik

Awatar użytkownika
TuneFORCE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 465
Rejestracja: pt lis 14, 2008 10:51
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: TuneFORCE » śr gru 09, 2009 10:50

Adrian1980 pisze:
TuneFORCE pisze:

Niech ten autosreba kupi najpierw chociaż jeden oryginalny fejs, ori soft a nie na cracach jedzie...zobaczymy czy wtedy tuning za 600zł będzie robił...

ma oryginalne fejsy oraz soft bo w stosunku do Ciebie na wlasne oczy widzialem... zarzucasz gościowi ze na crackach jedzie a pewnie go nie znasz i nawet nie wiesz jak wyglada... myslisz ze jesli ktos robi soft taniej od Ciebie to juz na crackach itd. jedzie...

pozdrawiam :pub:

:rotfl:

nawet Vag Hexa ma klonowanego


http://tuneforce.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
https://tuneforce.pl/chiptuning-walbrzych-hamownia" onclick="window.open(this.href);return false;

mirass
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 633
Rejestracja: czw lut 23, 2006 21:23
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Post autor: mirass » śr gru 09, 2009 11:46

Panowie, spokój

Nie interesuje mnie na czym on robi i jak robi.Klient głosuje swoimi pieniędzmi na produkt kupując go. Nie atakuje ADT=Autoseba po forach, nie wypisuje nic na niego ani nie wysyłam kontroli na niego jak powtarza swoim klientom którzy przyjeżdżają poprawiać swoje auta.

No i teraz zapewne padnie pytanie za co tyle więcej kasy? Wymuszę myślenie - przebieg krzywych i wartości AS z obciążeniowymi hamowniami nie pokrywają się.Dynomet to ok.8-10tys PLN a obciążeniowa hamownia 100-200tys PLN.

Dynosoft złożył ofertę profesjonalnego wystrojenia aut. Jak zauważysz to w PL na 1/4 mili liczą się produkty kilku renomowanych firm, w tym Dynosoft.

Jeśli ktoś uważa że modyfikacja AS jest tym co go zadowala to proszę o skorzystanie z jego oferty i proszę nie porównywać nas z nim.


pozdrawiam

Mirass

[ Dodano: 09 Gru 2009 10:50 ]
bazone pisze:hmmm nurtujący ten Autoseba a połowa ceny...
Z pytaniem do dynosoftu... jak by byla cena programu + wymiana turbiny na GT1749va ze 130?Wiem ile kosztuje sama wymiana..Dla uścislenia mam juz zamontowane koncowki 216
Pzdr aaa jak cena bedzie dobra to bym sie pisal do grupowca;P...

[ Dodano: 08 Gru 2009 17:48 ]
Manior15 w Wawie jest od stycznia grupowiec IV edycja u Rogalotti MR Motors
Można się już zapisywać a jest 100PLN taniej wiec gdyby co to na koszty dodatkowej wahy... a jak nie to 100 w kielni;P
Tak pisze mozliwe ze wiesz;P
PZDR
cena znana na grupowe wystarczy przeczytać w wątku :bigok:
jeśli wolisz jechać do Wawy za 100-200zł to Twoja sprawa. Witek na pewno zajmie sie Twoim autem

pozdr


www.vagtune.pl tel. 502730289

Awatar użytkownika
TuneFORCE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 465
Rejestracja: pt lis 14, 2008 10:51
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: TuneFORCE » śr gru 09, 2009 12:41

mirass pisze:Panowie, spokój
No i teraz zapewne padnie pytanie za co tyle więcej kasy? Wymuszę myślenie - przebieg krzywych i wartości AS z obciążeniowymi hamowniami nie pokrywają się.Dynomet to ok.8-10tys PLN a obciążeniowa hamownia 100-200tys PLN.
ja bym zaznaczył że tylko krzywe od AS nie pokrywają się z krzywymi z hamowni obciążeniowej :chytry:


http://tuneforce.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
https://tuneforce.pl/chiptuning-walbrzych-hamownia" onclick="window.open(this.href);return false;

majkitdi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: pt lut 06, 2009 09:37
Lokalizacja: ddz
Kontakt:

Post autor: majkitdi » śr gru 09, 2009 12:56

jesli chodzi o autoseba to chyba glownie promuje swoje programy na allegro.. jak mowi moj szef to lamerski portal ale trzeba docenic fakt, przez ilu ludzi jest odwiedzany i spojrzec na potencjalna ilosc klientow. i to nie koniecznie do konca uswiadomionych

jesli chodzi o jezdzenie na drugi koniec polski celem zaoszczedzenia 100zl to wg mnie mija sie to z celem. jestem zdania, ze tunera trzeba miec jak najblizej domu, czy to ze wzgledu na potencjalne diagnozy czy dalsze etapy modzenia.

jako korzystajacy z grupowego ostatniego grupowego chipowania w dynosoft moge ich smialo kazdemu polecic. dostalem taki program jak chcialem, z mocniejsza gora do wykorzystania kiedy trzeba
elo


vw > all

bazone
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czw lis 26, 2009 20:00
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: bazone » śr gru 09, 2009 12:58

mirass pisze:Panowie, spokój

Nie interesuje mnie na czym on robi i jak robi.Klient głosuje swoimi pieniędzmi na produkt kupując go. Nie atakuje ADT=Autoseba po forach, nie wypisuje nic na niego ani nie wysyłam kontroli na niego jak powtarza swoim klientom którzy przyjeżdżają poprawiać swoje auta.

No i teraz zapewne padnie pytanie za co tyle więcej kasy? Wymuszę myślenie - przebieg krzywych i wartości AS z obciążeniowymi hamowniami nie pokrywają się.Dynomet to ok.8-10tys PLN a obciążeniowa hamownia 100-200tys PLN.

Dynosoft złożył ofertę profesjonalnego wystrojenia aut. Jak zauważysz to w PL na 1/4 mili liczą się produkty kilku renomowanych firm, w tym Dynosoft.

Jeśli ktoś uważa że modyfikacja AS jest tym co go zadowala to proszę o skorzystanie z jego oferty i proszę nie porównywać nas z nim.


pozdrawiam

Mirass

[ Dodano: 09 Gru 2009 10:50 ]
bazone pisze:hmmm nurtujący ten Autoseba a połowa ceny...
Z pytaniem do dynosoftu... jak by byla cena programu + wymiana turbiny na GT1749va ze 130?Wiem ile kosztuje sama wymiana..Dla uścislenia mam juz zamontowane koncowki 216
Pzdr aaa jak cena bedzie dobra to bym sie pisal do grupowca;P...

[ Dodano: 08 Gru 2009 17:48 ]
Manior15 w Wawie jest od stycznia grupowiec IV edycja u Rogalotti MR Motors
Można się już zapisywać a jest 100PLN taniej wiec gdyby co to na koszty dodatkowej wahy... a jak nie to 100 w kielni;P
Tak pisze mozliwe ze wiesz;P
PZDR
cena znana na grupowe wystarczy przeczytać w wątku :bigok:
jeśli wolisz jechać do Wawy za 100-200zł to Twoja sprawa. Witek na pewno zajmie sie Twoim autem

pozdr


Wiem, ze sie zajmie;) i wiem bo czytalem posta jaka jest cena promocyjna za program... Najwyrazniej nie doczytałes, ze pytam jaka by byla cena programu plus wymiany turbawki... Jesli to problem to nie musisz odp.



mirass
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 633
Rejestracja: czw lut 23, 2006 21:23
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Post autor: mirass » śr gru 09, 2009 13:12

bazone pisze:
mirass pisze:Panowie, spokój

Nie interesuje mnie na czym on robi i jak robi.Klient głosuje swoimi pieniędzmi na produkt kupując go. Nie atakuje ADT=Autoseba po forach, nie wypisuje nic na niego ani nie wysyłam kontroli na niego jak powtarza swoim klientom którzy przyjeżdżają poprawiać swoje auta.

No i teraz zapewne padnie pytanie za co tyle więcej kasy? Wymuszę myślenie - przebieg krzywych i wartości AS z obciążeniowymi hamowniami nie pokrywają się.Dynomet to ok.8-10tys PLN a obciążeniowa hamownia 100-200tys PLN.

Dynosoft złożył ofertę profesjonalnego wystrojenia aut. Jak zauważysz to w PL na 1/4 mili liczą się produkty kilku renomowanych firm, w tym Dynosoft.

Jeśli ktoś uważa że modyfikacja AS jest tym co go zadowala to proszę o skorzystanie z jego oferty i proszę nie porównywać nas z nim.


pozdrawiam

Mirass

[ Dodano: 09 Gru 2009 10:50 ]
bazone pisze:hmmm nurtujący ten Autoseba a połowa ceny...
Z pytaniem do dynosoftu... jak by byla cena programu + wymiana turbiny na GT1749va ze 130?Wiem ile kosztuje sama wymiana..Dla uścislenia mam juz zamontowane koncowki 216
Pzdr aaa jak cena bedzie dobra to bym sie pisal do grupowca;P...

[ Dodano: 08 Gru 2009 17:48 ]
Manior15 w Wawie jest od stycznia grupowiec IV edycja u Rogalotti MR Motors
Można się już zapisywać a jest 100PLN taniej wiec gdyby co to na koszty dodatkowej wahy... a jak nie to 100 w kielni;P
Tak pisze mozliwe ze wiesz;P
PZDR
cena znana na grupowe wystarczy przeczytać w wątku :bigok:
jeśli wolisz jechać do Wawy za 100-200zł to Twoja sprawa. Witek na pewno zajmie sie Twoim autem

pozdr


Wiem, ze sie zajmie;) i wiem bo czytalem posta jaka jest cena promocyjna za program... Najwyrazniej nie doczytałes, ze pytam jaka by byla cena programu plus wymiany turbawki... Jesli to problem to nie musisz odp.
1100zl-5 aut
pow 10 aut - 1000zl


www.vagtune.pl tel. 502730289

ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości