Grupowy chiptuning DynoSoft Wrocław?

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » śr gru 09, 2009 14:28

TuneFORCE, widzisz we wrocku ktos ponasylal kilka kontroli na firmy w tym AS, w kazdej mieli pracowac na crackach i kopiach... hmmm w kazdej nie znalezli jednego lewego programu, kabla... dalej podtrzymujesz to co mowisz.
nalezaloby zadac pytanie... KTO i DLACZEGO naslal te kontrole??? czy klient niezadowolony z uslug czy kolega po fachu???

[ Dodano: Sro Gru 09, 2009 15:33 ]
p.s. zeby nie bylo nie jest to zaden wywód w kierunku TuneFORCE, chlopak jest ok jak dla mnie :bajer: milo sie gawedzi :helm:


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
TuneFORCE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 465
Rejestracja: pt lis 14, 2008 10:51
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: TuneFORCE » śr gru 09, 2009 17:08

majkitdi pisze:...nie koniecznie do końca uswiadomionych
dokładnie, tacy ludzie kupują chip-rezystory, wysyłają zaliczki na samochody ,,widmo''....i robią mody w AS :rotfl:
a potem płacz i zgrzytanie zębami:hehe:
Ostatnio zmieniony śr gru 09, 2009 17:09 przez TuneFORCE, łącznie zmieniany 1 raz.


http://tuneforce.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
https://tuneforce.pl/chiptuning-walbrzych-hamownia" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
CrocodileReggae
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 882
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 10:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: CrocodileReggae » śr gru 09, 2009 19:43

TuneFORCE pisze:Niech ten autosreba kupi najpierw chociaż jeden oryginalny fejs, ori soft a nie na cracach jedzie...zobaczymy czy wtedy tuning za 600zł będzie robił...
ale tu gorąco...
osobiście nie wiem na czym AS tuningu pracuje... I proponuję tego tematu nie rozstrzygać na forum.
Życzę mu żeby się dorobił umiejętności, obciążeniówki i pozostałych diwajsów...
evolution pisze:hmmm w kazdej nie znalezli jednego lewego programu, kabla... dalej podtrzymujesz to co mowisz.
Kontrola nie jest od tego żeby coś znajdywać - oni przychodzą po łapówki...


www.gustavo.pl najlepsza kawa w Puławach :)
AHF: 142KM 325Nm AWX: 171KM 378Nm CAYC: 160KM 313Nm by Rogalotti
www.rperformance.pl

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » śr gru 09, 2009 20:46

Kontrola nie jest od tego żeby coś znajdywać - oni przychodzą po łapówki...
_________________
ja na ten przyklad nie jestem o nic lzejszy. przyjechali zrobilem co trzeba dalem papier wyskoczyli z blachy pokazalem co trzeba i dowiedzialem sie ze sa jeszcze uprzejmi na tym swiecie :helm: i pojechali


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

bazone
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czw lis 26, 2009 20:00
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: bazone » czw gru 10, 2009 15:59

majkitdi pisze:jesli chodzi o autoseba to chyba glownie promuje swoje programy na allegro.. jak mowi moj szef to lamerski portal ale trzeba docenic fakt, przez ilu ludzi jest odwiedzany i spojrzec na potencjalna ilosc klientow. i to nie koniecznie do konca uswiadomionych

jesli chodzi o jezdzenie na drugi koniec polski celem zaoszczedzenia 100zl to wg mnie mija sie to z celem. jestem zdania, ze tunera trzeba miec jak najblizej domu, czy to ze wzgledu na potencjalne diagnozy czy dalsze etapy modzenia.

jako korzystajacy z grupowego ostatniego grupowego chipowania w dynosoft moge ich smialo kazdemu polecic. dostalem taki program jak chcialem, z mocniejsza gora do wykorzystania kiedy trzeba
elo




Heh no skoro uwazasz, ze Wielun jest na drugim koncu od Waraszwki to ok ;) to tak po 1 po 2 jak widzisz i tak nie ma chetnych na grupowy we Wro.. a po 3 to nie chodzi ze 100 taniej tylko o to, ze jest taniej i gdyby co to pojdzie na pokrycie wahy do wawy i wyjdzie na to samo... A juz w ostaniej kwesti jest to, ze za chiny sie nie mozemy dogadac.. Ja pytam ile wymiana turbiny i program i po raz kolejny dostaje odp ile za program jak jest 5 czy 10 osob no chyba ze ja jakis nierozgarniety jestem :ass: , albo jest jeszcze jedna mozliwosc ze wymiana bedzie dla mnie w gratisie jak bedzie grupowo no ale nie stety tego sie moge tylko domyslac :jezor: PZDR
A tak apropos glowny zainteresowany znikł..... hehe
Ostatnio zmieniony czw gru 10, 2009 16:00 przez bazone, łącznie zmieniany 1 raz.



mirass
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 633
Rejestracja: czw lut 23, 2006 21:23
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Post autor: mirass » czw gru 10, 2009 16:19

bazone pisze:
majkitdi pisze:jesli chodzi o autoseba to chyba glownie promuje swoje programy na allegro.. jak mowi moj szef to lamerski portal ale trzeba docenic fakt, przez ilu ludzi jest odwiedzany i spojrzec na potencjalna ilosc klientow. i to nie koniecznie do konca uswiadomionych

jesli chodzi o jezdzenie na drugi koniec polski celem zaoszczedzenia 100zl to wg mnie mija sie to z celem. jestem zdania, ze tunera trzeba miec jak najblizej domu, czy to ze wzgledu na potencjalne diagnozy czy dalsze etapy modzenia.

jako korzystajacy z grupowego ostatniego grupowego chipowania w dynosoft moge ich smialo kazdemu polecic. dostalem taki program jak chcialem, z mocniejsza gora do wykorzystania kiedy trzeba
elo
350zł


po drugie prosze to jest watek o grupówce a nie kto ma pirata a kto legala.nie wnikam.jak ktos chce zobaczyc moje licencje to zapraszam na priva

pozdr

mirass





Heh no skoro uwazasz, ze Wielun jest na drugim koncu od Waraszwki to ok ;) to tak po 1 po 2 jak widzisz i tak nie ma chetnych na grupowy we Wro.. a po 3 to nie chodzi ze 100 taniej tylko o to, ze jest taniej i gdyby co to pojdzie na pokrycie wahy do wawy i wyjdzie na to samo... A juz w ostaniej kwesti jest to, ze za chiny sie nie mozemy dogadac.. Ja pytam ile wymiana turbiny i program i po raz kolejny dostaje odp ile za program jak jest 5 czy 10 osob no chyba ze ja jakis nierozgarniety jestem :ass: , albo jest jeszcze jedna mozliwosc ze wymiana bedzie dla mnie w gratisie jak bedzie grupowo no ale nie stety tego sie moge tylko domyslac :jezor: PZDR
A tak apropos glowny zainteresowany znikł..... hehe


www.vagtune.pl tel. 502730289

JarosF3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt lut 09, 2010 12:02
Lokalizacja: Wrocław

grupowy chip dynosoft

Post autor: JarosF3 » wt lut 09, 2010 12:46

Chciał bym sie też zapisać :P


PAL Gumę ,nie DUSZE...

tomek08
Forum Master
Forum Master
Posty: 1556
Rejestracja: czw mar 19, 2009 16:43
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Post autor: tomek08 » śr lut 10, 2010 22:23

Witam, nie będzie nowej kolejki na grupowy chip. Jak coś jestem zainteresowany. Pozdrawiam.


Tomek

mirass
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 633
Rejestracja: czw lut 23, 2006 21:23
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Post autor: mirass » pt lut 12, 2010 18:31

tomek08 pisze:Witam, nie będzie nowej kolejki na grupowy chip. Jak coś jestem zainteresowany. Pozdrawiam.
jak zbierze sie ekipa chetna to czemu nie...

pozdr

mirass


www.vagtune.pl tel. 502730289

Awatar użytkownika
Artiks
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: wt lut 06, 2007 09:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Artiks » pn mar 08, 2010 22:34

mirass a co z tą aukcją bo temat umarł śmiercią naturalną :hmm: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=305947



badylo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pn sty 25, 2010 11:12
Lokalizacja: Wrocław

kolejka

Post autor: badylo » czw mar 11, 2010 23:47

Tak więc ja też byłbym chętny na grupowa uslugę



iwek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 01:13
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: iwek » ndz mar 14, 2010 19:50

Jeżeli lista jeszcze otwarta to ja też poproszę ;)



casylimi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: sob cze 27, 2009 17:15
Lokalizacja: DWR

lista

Post autor: casylimi » ndz mar 14, 2010 22:19

niech zrobi ktoś listę, może więcej osób się zdecyduje


Staram nie udzielać się po pijaku

iwek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 01:13
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: iwek » śr mar 17, 2010 11:37

Chyba nie bardzo jest chętnych tak czy inaczej postaram się zrobić listę. Chętnych proszę o pisanie na PW. Za kilka dni podam listę. Jeżeli ktoś ma wtyki na innych forach przekażcie informację. Dzięki. Pozdrawiam.



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości