Garrett GTB do TDI PD

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Garrett GTB do TDI PD

Post autor: evolution » wt lip 10, 2012 22:43

Marcin-Odra, masz malo materialu na wtryskach a ecu juz nie ma jak uciac doladowania.
Z drugiej strony od dawna wiadomo ze chytry traci dwa razy. Pewne jest ze kupiles teoretycznie turbo do przerobki, wiec nic nie sugerujac trzebaby cos z tym zrobic...
mogles tez ogarnac gtb u Aligatora....


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
Marcin-Odra
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: sob maja 26, 2007 14:53
Lokalizacja: SWD
Kontakt:

Garrett GTB do TDI PD

Post autor: Marcin-Odra » wt lip 10, 2012 23:53

Muszka.d pisze:ale z wlasnego doswiadczenia i kilku moich GTB22 moge to potwierdzic i z czystym sumieniem polecic Jacka - EvolutionMotorSport
Muszka.d pisze:wiadomosc do usera ''Marcin-Odra'' kolego bez obaw masz wszystko zrobione jak nalezy
Muszka.d pisze:Ma dobrze zrobione i już kilku na tym śmiga bez żadnych problemów, tak jak już pisałem EVO stroił te dmuchawy i wiem że wykona to dobrze...
Jeszcze na koniec... Posty z połowy czerwca, zwłaszcza ostatni cytat mnie zastanawia. Czytałem chyba 2 razy ten temat zanim zakupiłem od Muszki.D turbo, bo chciałem wiedzieć czy ciężko ogarnąć temat, kto może sprzedać najlepiej przerobione GTB etc. Nie znalazłem żadnej negatywnej opinii o turbinach od Muszki. Szkoda, że wcześniej EVO nie wyjaśnił, że Muszka źle przerabia, bo pozostawić bez odpowiedzi ostatni cytat to wystawienie pozytywnej opinii (tak na mój rozum)
Pewnych rzeczy nie rozumiem, skoro kilka osob brało od Muszki turbo i są zadowoleni (mają ponad 220KM), a u innych jest źle (wczorajszy wykres 198KM) to coś jest nie tak? Muszka.D ma kilka sposobów na przeróbkę i każdemu robi inne sterowanie? (bo o sterowanie chodzi, tak?). Czy co?
Ale to tak na marginesie. Liczę na jakiś post wyjaśniający od Muszki.
Zamiast BigT jest BigP(roblem)... nie tylko u mnie.

Pozdro.



arwam

Garrett GTB do TDI PD

Post autor: arwam » śr lip 11, 2012 00:03

powiedzmy jeszcze że problemem jest jeszcze brak ogranicznika ale on nie ma wpływu na to co się już dzieje w momencie kiedy ECU zbija doładowanie



arwam

Garrett GTB do TDI PD

Post autor: arwam » śr lip 11, 2012 00:36

Marcin-Odra, nie z tobą stawałem w Ułężu? tylko na moje nieszczęście spluło mi węża z dolotu,. właśnie jak startowałem z podobną ibizką



Awatar użytkownika
Marcin-Odra
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: sob maja 26, 2007 14:53
Lokalizacja: SWD
Kontakt:

Garrett GTB do TDI PD

Post autor: Marcin-Odra » śr lip 11, 2012 01:06

arwam pisze:Marcin-Odra, nie z tobą stawałem w Ułężu? tylko na moje nieszczęście spluło mi węża z dolotu,. właśnie jak startowałem z podobną ibizką
Niestety nie, przez ostatni rok nie ustawiałem się na ćwiartki :? Tuning idzie do przodu, coraz więcej TDI jest ponad 200KM i jakoś nie miałem motywacji do ścigania.
Wcześniej bywało się, ale głownie wieczorami na ulicach Śląska, raz byłem w Sochaczewie na zlocie seat racing, na SCP w katowicach (ale nie polecam ścigać się na lotnisku). Jak ogarnę (a raczej ktoś mi pomoże) GTB to na pewno gdzieś wybiorę sprawdzić się :satan:

Żeby nie robić off topa to odniosę się jeszcze do 2 pytań do mnie.
Aligator - robiłem tam soft i mimo to dynosoft życzy sobie "nieludzkie" pieniądze za wystrojenie GTB. Zdecydowanie za dużo, dlatego szukam innej alternatywy. Jutro mimo wyjazdu, muszę coś z tym podziałać. Mam nadzieje, że kilka dni jak będę na takim setupie jeździł to nic się nie stanie, oczywiśćie bez butowania :P
evolution pisze:P.s widziales jakiekolwiek turbo od muszki z wykresem 220 ps?? Ja jeszcze nie...
Sorry, ponad 220ps to masz rację, nie widziałem. Gdzieś czytałem, że chyba user hutton ma około 220ps. Nic innego mi nie przychodzi teraz do głowy.



Awatar użytkownika
Dario84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1431
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 15:37
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Garrett GTB do TDI PD

Post autor: Dario84 » śr lip 11, 2012 14:47

Kawa na ławę :) heh.

Marcin_Odra jutro będzie u mnie zobaczymy jak to wszystko wygląda.


CTR Tuning: CHIPTUNING, DIAGNOSTYKA, MECHANIKA, ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA, HAMOWNIA GG:3995871 tel 693784122
Mój golfik: MK4 ASZ CTR
NASZE PRACE CTR: http://www.facebook.com/ctrtuning" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
matgym
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: czw lis 12, 2009 01:29
Lokalizacja: Gdańsk

Garrett GTB do TDI PD

Post autor: matgym » śr lip 11, 2012 16:45

Ja to w ogole jestem w komfortowej sytuacji bo niedawno bralem od niego 3 przerobione GTB i wlasciwie to sa jeszcze nie wystrojone, ale obawiam sie ze moze byc ciezko Muszce, bo nie zamierzam mu tego puscic plazem za takie pieniadze :]



arwam

Garrett GTB do TDI PD

Post autor: arwam » śr lip 11, 2012 16:54

najlepiej jeśli się ma dojście do tanich i pewnych turbin a nie umie sie ich odpowiednio przerobić to sprzedawać je w takiej postaci jak je fabryka stworzyła.



JohnyWalker
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 328
Rejestracja: sob paź 15, 2011 21:33

Garrett GTB do TDI PD

Post autor: JohnyWalker » śr lip 11, 2012 17:36

A ktoś coś powie o olek_wroc,bo myślę od Niego zakupić gtb:)



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Re: Garrett GTB do TDI PD

Post autor: evolution » śr lip 11, 2012 18:05

arwam pisze:najlepiej jeśli się ma dojście do tanich i pewnych turbin a nie umie sie ich odpowiednio przerobić to sprzedawać je w takiej postaci jak je fabryka stworzyła.
tanie sa dmuchawy tylko po przejsciach... dobre gtb kupic po okazyjnej cenie z pewnego zrodła na chwile obecna to wydatek 1,2 ...1,5 kpln, dlatego ja np nie sprzedaje samych turbin, a tym bardziej przerobionych


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
MiChAoS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1217
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 19:07
Lokalizacja: Warszawa / Zegrze
Kontakt:

Garrett GTB do TDI PD

Post autor: MiChAoS » śr lip 11, 2012 19:08

Moze nie GTB a BRD bralem 2szt od olek_wroc i jedna jak i druga padla na strojeniu dopiero z innego zrodla zaczela smigac i lata do tej pory



Awatar użytkownika
toffic
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3845
Rejestracja: pn gru 25, 2006 14:35
Lokalizacja: RKR
Kontakt:

Re: Garrett GTB do TDI PD

Post autor: toffic » śr lip 11, 2012 19:35

JohnyWalker pisze:A ktoś coś powie o olek_wroc,bo myślę od Niego zakupić gtb:)
Zapytaj Żurka, jak pamiętam to od niego brał :grin:



arwam

Garrett GTB do TDI PD

Post autor: arwam » śr lip 11, 2012 19:36

evolution,

To że Ty nie masz dojść to nie znaczy że nit ich nie ma.
zresztą czy turbo jest po przejściach czy nie szybko zobaczysz jak sie przyjrzysz wirnikowi i czy nie ma fioletu na ośce, a tą jest widać przez odpływ.
ja na swojego dostawcę nie narzekam bo nie mam powodów, no może po za tym ze dostawy nie są regularne, ale to dlatego że nie bierze wszystkiego jak leci tylko same dobre sztuki.



Awatar użytkownika
mazio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 94
Rejestracja: pn lut 20, 2006 23:34
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Garrett GTB do TDI PD

Post autor: mazio » śr lip 11, 2012 19:57

to panowie w takim razie kogo możecie polecić do przerobienia gtb22 ?? Najlepiej przydała by się jakaś lista osób które to ogarniają
pozdrawiam


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1807202#1807202&sid=b9f6c47b4a768b891e3f6cf57ab0d82c]Zobacz moje cudo[/url]

Zablokowany

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości