wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Peres
Grupa opolska
Grupa opolska
Posty: 516
Rejestracja: czw mar 04, 2010 01:11
Lokalizacja: Kup teraz! xP
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: Peres » pn maja 27, 2013 20:58

uysy pisze:Tak się nieszczęśliwie składa, że dysponuję wykresami z auta na .216 od Cowboya z przebiegiem coś pod 100kkm i tego samego auta z nowymi końcówkami od Pana M. (zaleciłem zmianę końcówek z uwagi na ewidentny brak paliwa)
Robimy konkurs ile które pojachały?
Dobrze myślę, że mówisz o mnie? Jeśli trzeba, to dysponuję wykresem, na którym nałożone są kreski z 0.216 Cowboya (ponad 100kkm przebiegu) i 0.216 Muszki (jakieś 1kkm) - soft ten sam, zmiana wtryskiwaczy:
Obrazek
Dodam tylko, że wynik jest już po poprawkach usysego - pierwszy pomiar zamknął się chyba na 118KM, mometu nie pamiętam :?
Ostatnio zmieniony pn maja 27, 2013 21:04 przez Peres, łącznie zmieniany 1 raz.


184KM/416Nm powered by G-lab ;)

Awatar użytkownika
uysy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 559
Rejestracja: pt lis 19, 2004 14:37
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: uysy » pn maja 27, 2013 21:01

Jak już o wtryskach to leżą u mnie WZMowskie 502, ma ktoś doświadczenia? To do mojego auta więc sprawdzone będzie dokładnie i liczę na miłe zaskoczenie.



Awatar użytkownika
uysy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 559
Rejestracja: pt lis 19, 2004 14:37
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: uysy » pn maja 27, 2013 21:06

PRS pisze:Dobrze myślę, że mówisz o mnie?
Też...
Kurna zapomniałem Ci tą gumkę wysłać, wybacz, obiecuję jutro.
Piszę "też" bo pamiętasz jakie pytanie zadałem po pomiarze ;)



Awatar użytkownika
Peres
Grupa opolska
Grupa opolska
Posty: 516
Rejestracja: czw mar 04, 2010 01:11
Lokalizacja: Kup teraz! xP
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: Peres » pn maja 27, 2013 21:10

uysy pisze:Kurna zapomniałem Ci tą gumkę wysłać, wybacz, obiecuję jutro.
Nie ma problemu - da radę jeździć bez tego, jakkolwiek to brzmi :grin:
uysy pisze:Piszę "też" bo pamiętasz jakie pytanie zadałem po pomiarze ;)
"Co to za końcówki? Od kogo masz?"


184KM/416Nm powered by G-lab ;)

Awatar użytkownika
uysy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 559
Rejestracja: pt lis 19, 2004 14:37
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: uysy » pn maja 27, 2013 21:18

PRS pisze:"Co to za końcówki? Od kogo masz?"
Muszka... już rozumiesz,że sprzedawanie badziewia na forum nie działa???
Czy czekasz aż ktoś pójdzie za moją radą (ciężka rzecz, raczej bym nie chciał tym wyłapać) ;)



Awatar użytkownika
JABcok20
Forum Master
Forum Master
Posty: 1838
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 03:32
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: JABcok20 » pn maja 27, 2013 22:15

Ja mam jakieś tam końcówki 216 kupione bo ktoś na innym forum je polecał, przed założeniem rozpylały super, założyłem do korpusów 190bar, założyłem bez regulacji no petarda, pojawil się dym :satan: więcej powietrza i jedzie. ale postanowiłem pójść dalej i kupić wydajniejsze, 216 zdemontowałem, chciałem je sprzedać ale raz mnie tchneło zobacze jak rozpylają i co pupa aukcje usunełem bo rozpylały tragicznie( czyt. lały ) po przebiegu może 2000-5000 km.czemu tak się stało nie wiem. Ori rozpylają super od 4 lat używane. Ostatnio u cowboya zamówiłem komplet wydajniejszych i nie narzekam.


Golf mk1 AFN gtb3576klnrv 53mm,
Najmocniejszy AFN w Polsce i seryjny na świecie, najmocniejszy vp37 w Polsce
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=86&t=548005&p=6522426#p6522426

Awatar użytkownika
Fahoo
TDI Power
TDI Power
Posty: 4038
Rejestracja: wt lut 06, 2007 11:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: Fahoo » pn maja 27, 2013 22:25

taa 230tki 7 otworków pompa ahh 193KKM max przy 1,75bara prad na nastawnik na maxa.....
mysle ze wtryski sracz


https://www.facebook.com/fahoo.jedker
Kupię klape tył Golf IV/Bora Variant PW

Awatar użytkownika
Fahoo
TDI Power
TDI Power
Posty: 4038
Rejestracja: wt lut 06, 2007 11:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: Fahoo » pn maja 27, 2013 22:29

uysy, WZM-y zakładamy w warsztacie do seryjnych wózków i jest git nie ma zwrotów...ostatnio poszły do terano
Ostatnio zmieniony wt maja 28, 2013 07:14 przez Fahoo, łącznie zmieniany 1 raz.


https://www.facebook.com/fahoo.jedker
Kupię klape tył Golf IV/Bora Variant PW

Awatar użytkownika
uysy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 559
Rejestracja: pt lis 19, 2004 14:37
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: uysy » pn maja 27, 2013 22:48

Fahoo pisze: WYM zakładamy w warsztacie do seryjnych wózków i jest git nie ma zwrotów...ostatnio poszły do terano
No to spoczko... będzie do sprzedania kompletny swap AFN 170/350 :) Z braku firadów je wziąłem tak z ciekawości co potrafią....



Awatar użytkownika
Muszka.d
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 286
Rejestracja: wt gru 18, 2007 21:15
Lokalizacja: DW /ONY
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: Muszka.d » czw maja 30, 2013 13:21

uysy,


jeżeli testowane były wtryski różnych firm to nie rozumiem co w tym takiego dziwnego ?

Nie dam sobie ręki uciąć jeżeli ktoś mnie zapyta czy wszystkie wtryski generują taką moc jak wtryski na końcówkach fratelli bosio...


Doszły mnie słuchy że Bosio zrobiło większy wynik niż np. star diesel... ale doszły mnie również słuchy że star diesel zrobił większą moc niż np. wzm, fratelli bosio...
Co pewien czas zmienia się partia końcówek, i nie mam na to wpływu co fabryka wyprawia podczas produkcji... !?
Mogę jedynie zapewnić potencjalnego poszkodowanego że jeżeli nie będzie mocy to zamiana np na fratelli bosio 0.216 lub 0.230.... i wtedy pomiar czy będzie poprawa.... jeżeli okaże się wielka różnica w mocy to oczywistym jest że oddaje całą partie do producenta bo ewidentnie fabryka zawaliła...

Jak dotąd na tyle kompletów które latają, nie było większych problemów... sam osobiście kilkoma samochodami wjeżdżałem na rolki i wychodziło ~30 km przyrostu (na tańszych wtryskach ~550zł) tak więc nie napotkałem jak dotąd coś bardzo niepokojącego... tym bardziej jak to piszesz wielkie reklamacje drzwiami i oknami... a w samej Łodzi jest już kilka samochodów na moich wtryskach...

Wnioskuję że wszystkie wtryski jakie były w moich rękach to chłam - To jest Twoje zdanie... które zbytnio mnie nie rusza... wybacz.
Widzę jak jeżdżą samochody na moich wtryskach i jakie moce generują, a to że trafiła się w Twojej "stajni" kropla w morzu.... i jakichś tam egzemplarz wtrysków które potencjalnie mogły być "uszkodzone" to wybacz... ale posiadacz mógł kontaktować się ze mną i dostałby nowy komplet.... sam osobiście nie chce nikomu z chłopaków zaszkodzić, a wręcz przeciwnie dostarczyć zadowolenia w przyroście mocy... jak dla mnie logiczne...


[/color]
tel: 606408070- WTRYSKI 0.216/0.230/0.260 WZM/TH/SEVEN/BOSCH/FIRAD
POMPOWTRYSKI - FIRAD HF +50% / +80% / +120% Power Plus 1043, Race 783
TURBINY [- GTB2260VK / GTB1756VK / GT2256VK / GT1749VA / GT1749VB /gt22v / GT2256V

Awatar użytkownika
Szatannnn
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 98
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 21:21
Lokalizacja: Stargard Szczec

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: Szatannnn » śr cze 05, 2013 11:20

Nie wiem dla czego czepiacie się użytkownika muszka. Kupiłem z ciekawości jego wtryski i okazały się bardzo dobre i dużo tańsze od FB czy FIRAD. Pierwsze cisnienie 230bar ustawione perfekcyjnie drugie 304-312 bar korekcje 0.30



rafalthebest5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 21:16
Lokalizacja: Lipsk / Białystok

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: rafalthebest5 » wt lip 02, 2013 21:55

Panowie mam wielką prośbę do Was. Mianowicie chodzi mi czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego sprzedawcy i tej konkretnej aukcji, czy to się opłaca? http://allegro.pl/sportowe-wtryski-216- ... 81528.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Z tego co czytałem na forum to zapewne sama wymiana końcówek i ustawienie ciśnień byłoby lepszym rozwiązaniem. :hmm: Tylko, że jestem spod okolic Białegostoku, Augustowa i nie wiem gdzie znajde dobrego pompiarza w tych okolicach, jak ktoś by wiedział podeślijcie jakieś namiary :bigok: Plany są na wtryski 216 a potem oczywiście programik :D
Chce to jak najszybciej zrobić póki kasa jest a jak to z kasą bywa wyparowuje szybko. :(

Będę wdzięczny za odpowiedzi :)



Awatar użytkownika
Muszka.d
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 286
Rejestracja: wt gru 18, 2007 21:15
Lokalizacja: DW /ONY
Kontakt:

Re: wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego mo

Post autor: Muszka.d » ndz lip 14, 2013 16:10

rafalthebest5 pisze:Panowie mam wielką prośbę do Was. Mianowicie chodzi mi czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego sprzedawcy i tej konkretnej aukcji, czy to się opłaca? http://allegro.pl/sportowe-wtryski-216- ... 81528.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Z tego co czytałem na forum to zapewne sama wymiana końcówek i ustawienie ciśnień byłoby lepszym rozwiązaniem. :hmm: Tylko, że jestem spod okolic Białegostoku, Augustowa i nie wiem gdzie znajde dobrego pompiarza w tych okolicach, jak ktoś by wiedział podeślijcie jakieś namiary :bigok: Plany są na wtryski 216 a potem oczywiście programik :D
Chce to jak najszybciej zrobić póki kasa jest a jak to z kasą bywa wyparowuje szybko. :(

Będę wdzięczny za odpowiedzi :)

Pisz PW co chcesz wiedzieć.

Pozdrawiam


[/color]
tel: 606408070- WTRYSKI 0.216/0.230/0.260 WZM/TH/SEVEN/BOSCH/FIRAD
POMPOWTRYSKI - FIRAD HF +50% / +80% / +120% Power Plus 1043, Race 783
TURBINY [- GTB2260VK / GTB1756VK / GT2256VK / GT1749VA / GT1749VB /gt22v / GT2256V

Awatar użytkownika
Fahoo
TDI Power
TDI Power
Posty: 4038
Rejestracja: wt lut 06, 2007 11:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: Fahoo » pt lip 26, 2013 23:21

http://leonclub.pl/forum/viewtopic.php? ... 1579a31d55" onclick="window.open(this.href);return false;

ciekawa lektura o TUNERZE :los2:


https://www.facebook.com/fahoo.jedker
Kupię klape tył Golf IV/Bora Variant PW

ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości