Turbo AFN wytrzyma przy takim setupie?

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
jaro4444
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 479
Rejestracja: pt cze 22, 2007 20:10
Lokalizacja: Drawsko Pom/Warszawa

Post autor: jaro4444 » pt gru 21, 2007 19:45

aw69 pisze:Tu troche z tymi gównianymi i oszczędnościowymi częsciami to przesadziłeś, bo nie wiesz wogole ile bylo w auto wlozone kasy i jakie częsci, jednym i jedynym mankamentem dlaczego nie wyszlo tyle mocy ile powinno jest problem pompy wtryskowej i to nie z winy użytkownika a pompiarza który dał d... Daje ręke uciąć ze wkladam moją pompe wtryskową 11 i bedzie okolo 170 KM
_________________

Adam nie oceniam tego konkretnego projektu ale pewne podejście ludzi, którzy chcą zrobi mody u siebie. Często pytają się co zamontowac, jakiej jakości ile to kosztuje. Kiedy odpowiesz i koleś podliczy (najczęsciej jest to młodszy kolega o skromnym budżecie) to dochodzi do wniosku: "Tu się da używkę "super" tu się da kit i będzie git"
Tylko niestety okazuje się, że życie to brutalnie weryfikuje, moc nie ta wychodzi co trzeba, cała praca idzie na marne, koszta rozsną a efektów nie ma.
Dlatego tylko chciałem przestrzec przed nadmiernym optymizmem, bo niestety tuning uczy pokory.
Ostatnio zmieniony sob gru 22, 2007 11:04 przez jaro4444, łącznie zmieniany 1 raz.


Biegnę siły swe wszystkie biegowi oddając...
Słucham pośród krzyku piękna ciszy poszukując...

Był Leon jest Audi

Awatar użytkownika
aw69
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 814
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 23:48
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: aw69 » pt gru 21, 2007 23:27

Dlatego tylko chciałem przestrzec przed nadmiernym optymizmem, bo niestety tuning uczy pokory.
oj uczy uczy dlatego nigdy niema co sie nastawiac na śliwki na wierzbie :)

Peace :okej:


Mistrzostwo Polski w klasie Diesel 1/4 mili WST 2008 rok.......

ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości