swam skrzyni z automata na manuala -lista potrzebnych części

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Vytautas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 443
Rejestracja: wt sty 05, 2010 16:23
Lokalizacja: Sz-n
Kontakt:

swam skrzyni z automata na manuala -lista potrzebnych części

Post autor: Vytautas » ndz mar 21, 2010 23:11

Poszukuje pilnie informacji odnośnie części potrzebnych do swapa skrzyni z automata (4ro biegowego) na manuala w passacie b5 z silnikiem o oznaczeniu AFN. Czyli inaczej mówiąc: co poza samą skrzynią manualną potrzebuję aby zrobić przekładkę?

mile również widziane koszty części ;)


My White Lincoln -zapraszam do komentowania
viewtopic.php?p=3718229#3718229
-sprzedany

Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9227
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: wesol » pn mar 22, 2010 08:58

Hmm. Zamach ze sprzeglem, wajcha zmiany biegow z linkami, peadaly sprzegla i hamulca plus czujniki nad nimi (tu nie wiem jak z kabloteka do nich czy sa czy trzeba dorobic) zmiana vagiem w ustawieniach z automata na manual- choc niekoniecznie to potrzebne. Skrzynia to mysle ze bedzie z wyciskiem hydraulicznym, pompka sprzeglowa(czasami daja razem z pedalem sprzegla) plus wezyki.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Awatar użytkownika
GROSZEK_VW
...
...
Posty: 155
Rejestracja: czw gru 27, 2007 00:02
Lokalizacja: SKIERNIEWICE
Kontakt:

Post autor: GROSZEK_VW » czw mar 25, 2010 22:39

Vytautas, też stoję przed takim dylematem, jak na razie mi się nie śpieszy, ale jak co kupuje europejczyka na części, wyjdę na 0 lub z małym plusem po sprzedaży części i kupnem potrzebnych do swapu! pozdrawiam :grin:


ZAPRASZAM NA OFICJALNE FORUM VW SKIERNIEWICE www.vag-skierniewice.pl

faon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz cze 27, 2010 15:42
Lokalizacja: Police

Post autor: faon » ndz cze 27, 2010 15:48

Witam Was jako świerzak. Mam pytanie odnośnie tej przekładki, jestem już po przekładce ale została mi tylko i aż elektryka, co trzeba zrobić żeby normalnie kręcił rozrusznikiem? Jakie kabelki zmostkować? Co z czujnikiem na pedale sprzęgła?



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości