Swap TDI do corrado

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
marek orzech
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 14:22
Lokalizacja: Wołomin
Kontakt:

Swap TDI do corrado

Post autor: marek orzech » śr maja 25, 2011 13:11

Witam,
Potrzebuje konkretnych informacji, namiarów itp. Mam bude corrado po silniku 9A. Chce w nim mieć turbodiesla, myslałem o AFN, PD albo ARL(jak starczy funduszy). Ponieważ sam nie mam czasu tak poważnie dłubać a i też nie mam takiej wiedzy żeby samemu to robić dlatego szukam osoby której bym przywiózł bude i kompletny silnik i za jakiś czas odebrał gotowe auto do jazdy.Wsadzic silnik to nie jest większy problem ale elektryka, pedały itp to już nie dla mnie zabawa. Zna może ktoś kogoś? Albo sam ma chęć?



Awatar użytkownika
Cinek
_
_
Posty: 1738
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:52
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Swap TDI do corrado

Post autor: Cinek » śr maja 25, 2011 13:55

to tak, PD to nie model silnika tylko oznaczenie że jest w technologii pompowtryskiwaczy. zrobi ci to każdy tuner z tego forum i nie tylko. evolution, dynosoft, tune-up, g-lab, ktturbo, digitun. znajdziesz ich sobie w googlach. prócz tych jeszcze pewnie wielu innych. pytanie ile masz na to pieniędzy. bo z silnikiem wydechem dolotem i ogarnięciem wszystkiego to musisz liczyć z 8-10 tyś leciutko
temat zamkne, bo zaraz bedzie kupa komentarzy na temat jak i po co i za ile a temat był wielokrotnie ruszany


viewtopic.php?f=86&t=432970 końca nie ma nigdy...

Zablokowany

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości