wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP


Awatar użytkownika
Aivars
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 291
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 23:02
Lokalizacja: okolice miastastumostów

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: Aivars » śr sty 23, 2013 14:11

Panowie takie pytanko:

Kupowal ktos te wtryski od tego sprzedajacego? To ktos godny zaufania? Co to za wtryski, ze cena taka niska? Moze ktos bardziej obeznany sie wypowiedziec? Szukam 216tek i trafilem na ta oferte. Tez jestem z Wroclawia, wiec podjechalbym tak osobiscie, jednak chce sie dowiedziec czy w ogole warto tam jechac :) Z gory dzieki!


http://allegro.pl/sportowe-216-wtryski- ... 00661.html" onclick="window.open(this.href);return false;


ain't low enough.

valdeeTDI
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: czw lip 09, 2009 20:48
Lokalizacja: płock

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: valdeeTDI » śr sty 23, 2013 16:28

Sprzedający to Muszka.D poszukaj opinii o nim :panna:
Wykres na aukcji to wykres mojego znajomego :D
Ostatnio zmieniony śr sty 23, 2013 22:01 przez valdeeTDI, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Fahoo
TDI Power
TDI Power
Posty: 4038
Rejestracja: wt lut 06, 2007 11:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: Fahoo » śr sty 23, 2013 18:54

Aivars, każdy czytający na forum wie ze najlepsze wtryski ma cowboy, wiec po co kombinujesz?
Miałem nieprzyjemnośc mieć wtryski od pana M.D ...pierwsze 2 kpl były ok potem była kicha maxymalna...zamiast zarobku było minus 250zł na moim koncie na wysyłki i 3 montaze i demontaze za free dla klienta, wiec ja serdecznie pier$%^&* takie zabawy
pisz do cowboya


https://www.facebook.com/fahoo.jedker
Kupię klape tył Golf IV/Bora Variant PW

Awatar użytkownika
Muszka.d
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 286
Rejestracja: wt gru 18, 2007 21:15
Lokalizacja: DW /ONY
Kontakt:

Re: wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego mo

Post autor: Muszka.d » wt sty 29, 2013 02:57

cowboy pisze:temat otwieram ale uwaga, nie bedzie tolerowany spam, kłótnie i zaczepki


FAHO - potrafisz czytać ?


Jak dla mnie bijesz pianekoleś !

Wypowiadasz się jak przedstawiciel BIG COMPANY która brała hurtowo towar i nagle KLAPA - a ty śmieszny robaczku kupiłeś dawno temu wtryski dla siebie i swojego koleszki a teraz pisanie takich BZDUR na forum ? Zapomniał WÓŁ kiedy Cielęciem był ! Przypomnij sobie wstecz telefony jakie wykonywałeś do mnie ? w jakich sprawach ? a teraz WRÓG ?


Aivars, zrobimy w ten sposób :

Kupujesz wtryski
Montujesz
Testujesz - gr 13 , jazda, hamownia itp itd... cokolwiek chcesz



Jeżeli coś nie pasuje oddaje kasę !!

Pasuje ? ? ?

czy obawiając się wtrysków ryzykowałbym w ten sposób ?????????????!!

Jestem pewnym produktu !!
Wiem ile tego jeździ po drogach i nie mam reklamacji !!!!
Wiem jakie moce wychodzą bo sam nie jedno auto wrzucałem na rolki !!



sprawdz komentarze na allegro !




W przeciwieństwie do Twoich turbinek by FAHO - BRD ------- wielka loteriaaaa loooteriaaaa
również miałem do czynienia z tym pseudo cudeńkiem - ale dlaczego nie komentuje ? Bo potrafię się zachować i mam troszkę kultury koleszko !! A przede wszystkim potrafię czytać ze zrzumieniem !
Ostatnio zmieniony śr sty 30, 2013 01:34 przez Muszka.d, łącznie zmieniany 1 raz.


[/color]
tel: 606408070- WTRYSKI 0.216/0.230/0.260 WZM/TH/SEVEN/BOSCH/FIRAD
POMPOWTRYSKI - FIRAD HF +50% / +80% / +120% Power Plus 1043, Race 783
TURBINY [- GTB2260VK / GTB1756VK / GT2256VK / GT1749VA / GT1749VB /gt22v / GT2256V

Awatar użytkownika
Fahoo
TDI Power
TDI Power
Posty: 4038
Rejestracja: wt lut 06, 2007 11:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: Fahoo » wt sty 29, 2013 08:33

Własnie dla tego że nie jestem jak to ujałes big company to pisze jak jest, bo mi to lotto..poznałem sposób załatwiania spraw przez ciebie na własnej skórze...dotarli do mnie twoi nie zadowoleni klienci i znam ich relacje z przebiegu wydarzeń.
Za kazdym razem wijesz się jak piskorz aby tylko nie oddać kasy i wciskasz kit.
Powtórze się najlepsze wtryski na rynku ma Cowboy i choć nic na tym nie zarabiam to każdego kto pyta wysyłam do niego.
Gdybyś nie wszedł w chińszczyzne miał byś ok towar tak jak na początku...ale wolałes sie nachapac to się teraz nie dziw ze jest bryndza

Co do moich turbin nie było nie zadowolonych ... sprzedaz jest sporadyczne i moge zadbac o jakość :jezor:

wiesz co jest najważniejsze??? jesli jest cos nie tak umiem przyznac sie do błedu i to naprawić ty nie....
Wróc do zakładu gdzie zaczynałeś i bedzie ok a nie gówniana chinszczyzne i zdanie o twoich wyrobach się zmieni...

Nie zaprzeczysz ze w moim przypadku z twoimi wtryskami była kicha i sprawa niezbyt sprawnie rozwiazana..
Do czytajacych...finalnie wtryski zostały wymienione na działające...powinienem to dopisac wcześniej aby ostatecznie nie przekreślać pana M.D jeśli ktoś ma silne nerwy i czas czemu nie
Mam nadzieje ze wpłynie to na Ciebie motywująco


https://www.facebook.com/fahoo.jedker
Kupię klape tył Golf IV/Bora Variant PW

Awatar użytkownika
Muszka.d
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 286
Rejestracja: wt gru 18, 2007 21:15
Lokalizacja: DW /ONY
Kontakt:

Re: wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego mo

Post autor: Muszka.d » wt sty 29, 2013 14:10

Wystarczy że sprawdzisz komentarze jakie wystawiają zupełnie obce osoby dla mnie.

Jak widać ludziska są zadowoleni, jako jedyny wysyłam paczkę TEGO SAMEGO DNIA !

nerwy ? nie bądź śmieszny. Jako nieliczny odbieram telefony do późnych godzin i odpowiadam na pytania na które nie powinienem odpowiadać. Jak dla mnie jest to zabawa i tak to traktuje a nie jako utrzymanie i jedyny środek zarobku.


Nie będę dalej wchodził w zbędną dyskusję bo jak dla mnie to co piszesz to jedna wielka bzdura.

CHIŃSZCZYZNA <OK> i ja dałbym gwarancje na chińczyka ? NIE BĄDŹ ŚMIESZNY.

Powtarzam że jeżeli komukolwiek nawet po roku będzie się coś działo z wtryskami - WALI JAK W DYM i załatwiamy sprawę pozytywnie - bo dla mnie zareklamować końcówki to ZERO problemu. !!
a czy na końcówce jest wybita data sprzedaży ?

i czy to końcówki z wczoraj reklamuje czy z przed roku to tylko wiem ja :)


Jak dla mnie dziecinne zaczepki na które już nie mam zamiaru odpowiadać.


Pozdrawiam
Muszka


[/color]
tel: 606408070- WTRYSKI 0.216/0.230/0.260 WZM/TH/SEVEN/BOSCH/FIRAD
POMPOWTRYSKI - FIRAD HF +50% / +80% / +120% Power Plus 1043, Race 783
TURBINY [- GTB2260VK / GTB1756VK / GT2256VK / GT1749VA / GT1749VB /gt22v / GT2256V

Awatar użytkownika
italiano_83
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 11896
Rejestracja: śr gru 03, 2008 21:21
Lokalizacja: NL/Zeeland
Auto: Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA Turbobenzina
Silnik: 1.4T

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: italiano_83 » wt sty 29, 2013 19:53

Zluzujcie rajtuzy panowie :bajer:
Muszka.d stosuj się do regulaminu forum- są inne metody "podkreślenia tekstu w zdaniu" pisanie z caps lock'a jest zabronione :bajer:
Regulamin forum punkt 9 - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=35&t=428631" onclick="window.open(this.href);return false;
Więc edytuj swoje posty bo w innym przypadku polecą do śmietnika.
Fahoo
Fahoo pisze: gówniana chinszczyzne
Bardziej starannie dobieraj słownictwo.


Było MK4 1.9 TDI ALH Generation 151PS 309Nm Techno blue metalic Obrazek

Alfa Romeo Giulietta 1.4 MultiAir Turbo Benzina 170PS 250Nm

Ducati Monster 696+


Obrazek

Awatar użytkownika
Muszka.d
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 286
Rejestracja: wt gru 18, 2007 21:15
Lokalizacja: DW /ONY
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: Muszka.d » śr sty 30, 2013 01:30

italiano_83,


a słowa cowboy-a to co takiego ?
cowboy pisze:temat otwieram ale uwaga, nie bedzie tolerowany spam, kłótnie i zaczepki


Nie należy przestrzegać ? Czy to ja zaczynam zaczepki ?? ja jedynie odpowiadam pogrubionymi literami bo niektórzy nie potrafią innych informacji przyjąć do świadomości pisząc do nich małym drukiem...


koniec OT.


[/color]
tel: 606408070- WTRYSKI 0.216/0.230/0.260 WZM/TH/SEVEN/BOSCH/FIRAD
POMPOWTRYSKI - FIRAD HF +50% / +80% / +120% Power Plus 1043, Race 783
TURBINY [- GTB2260VK / GTB1756VK / GT2256VK / GT1749VA / GT1749VB /gt22v / GT2256V

stawsz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: czw sie 02, 2012 21:37
Lokalizacja: Rawa Maz.

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: stawsz » pt lut 01, 2013 15:59

ja zeby uciszyć te pogawędki jestm zadowolony z wtrysków 216 od koloegi muszka.D - jestm osobą zupelnie postronną w tej dyskusji i tez nie mam na celu robienia reklamy czy antyreklamy - wtryski zachowują się bardzo dobrze , auto po programie , juz jezdze z poł roku moze nie całe ale jest ok - czy wywaliłem pieniądze w błoto - wg niektórych być moze , ja jestm zadowolony , sposób załatwienia sprawy, wysyłka , informacje , dodatkowe opcje rozliczeń - nie ma problemu a powiem wiecej zeby kazdy sprzedawca sie tak zachowywał to było by super

ogólnie to uważam ze calą tą niepotrzebną dyskusję powinien mod wykasować



vagpumpe
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 211
Rejestracja: czw lis 25, 2010 19:34

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: vagpumpe » pt lut 01, 2013 16:56

oddaj wtryski do cowboya to zobaczysz jakie masz fajne ciśnienia ustawione,a zwłaszcza te 300bar,bo nikt oprócz cowboya tego nie robi...maszyna do tego kosztuje 100.000złotych netto



stawsz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: czw sie 02, 2012 21:37
Lokalizacja: Rawa Maz.

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: stawsz » pt lut 01, 2013 17:17

wiesz może i są ciut inne (jak sie sprawdzi na jakies super maszynie )wazne ze auto jedzie i zachowuje sie bardzo dobrze , druga sprawa to przed załozeniem sprawdzałem cisnienia u kumpla który ma taką mozliwość i było wszystko ok , kazdy kupuje co mu sie podoba ,a nie podoba mi sie tez, ze tak sie po chłopaku jedzie na ostro



Awatar użytkownika
toffic
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3845
Rejestracja: pn gru 25, 2006 14:35
Lokalizacja: RKR
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: toffic » pt lut 01, 2013 20:13

vagpumpe pisze:bo nikt oprócz cowboya tego nie robi...maszyna do tego kosztuje 100.000złotych netto
Zdziwiłbyś się, nie tylko Nadarzyn ma "sprzęt"



Awatar użytkownika
Muszka.d
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 286
Rejestracja: wt gru 18, 2007 21:15
Lokalizacja: DW /ONY
Kontakt:

Re: wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego mo

Post autor: Muszka.d » ndz lut 03, 2013 01:18

vagpumpe pisze:oddaj wtryski do cowboya to zobaczysz jakie masz fajne ciśnienia ustawione,a zwłaszcza te 300bar,bo nikt oprócz cowboya tego nie robi...maszyna do tego kosztuje 100.000złotych netto


To netto i kwota jak dla mnie z kosmosu... poszperaj dobrze po necie to zobaczysz co małe rączki potrafią zrobić i za jakie pieniądze....

rozeznaj się po rynku i uwierz że w PL nie liczy się tylko Warszawa a dokładnie Nadarzyn...

toffic, ma rację !

Południe wali na pysk całą północ.... zerknij na Śląsk co się tam dzieje, jakie serwisy i ile warsztatów...
Mam wiele telefonów od użytkowników z forum którzy potrzebują pomocy i dzwonią do mnie... i tak jak pisałem wielu z nich mówi że nie maja gdzie się udać z problemem... większość osób jest z Połnocy PL.

polecam odwiedzić np stronki : http://naprawa-wtryskiwaczy.pl/ http://www.serwisdiesla.pl/ takich warsztatów jak ten w PL jest kilkadziesiąt... i niech mi ktoś powie że tak nie jest... i tylko Nadarzyn króluje...

NADARZYN jest jedynie popularny dzięki Cowboyowi który napisał o nim na tym forum... gdyby nie Cowboy 80 % osób nie znałoby nawet nazwy takiej miejscowości jak Nadarzyn !


Bez urazy do Nadarzyna i Cowboya.


[/color]
tel: 606408070- WTRYSKI 0.216/0.230/0.260 WZM/TH/SEVEN/BOSCH/FIRAD
POMPOWTRYSKI - FIRAD HF +50% / +80% / +120% Power Plus 1043, Race 783
TURBINY [- GTB2260VK / GTB1756VK / GT2256VK / GT1749VA / GT1749VB /gt22v / GT2256V

ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości