1.6(PN) swap na 1.9TDI wymiana kokpitu.

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

czerwonyjezdziec
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: śr paź 06, 2010 18:40
Lokalizacja: RTA

1.6(PN) swap na 1.9TDI wymiana kokpitu.

Post autor: czerwonyjezdziec » ndz lis 06, 2011 13:12

Witam,

Sporo czytałem na forum o swapie takim jak w temacie. Mam Golfinę jedną z ostatnich mk2. Z tego co wiem to elektryka jest prawie jak w MK3. Do swapu planuję kupić całego mk3, przełożyć cały przód (półosie, chłodnicę, skrzynię, ecu itp.) Myślę, że do 4tys się wyrobię ze wszystkim. Jednak mam pytanie odnośnie środka auta. Da się jakoś przełożyć deskę rozdzielczą z mk3 do mk2? Jak z klimą, dużo roboty by było? I jeszcze jedno;) 1.9 planuję AFN włożyć wie ktoś może jakie będą osiągi z tym sercem?



Awatar użytkownika
karoolik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 229
Rejestracja: pt sty 02, 2009 11:29

1.6(PN) swap na 1.9TDI wymiana kokpitu.

Post autor: karoolik » ndz lis 06, 2011 14:17

Dechę da się przełożyć ale jest dużo roboty, do tego musisz zaopatrzyć się w elektryczne szyby do korby się nie mieszczą.
Najbardziej opłacalnym dawcą na swap jest toledo 1l występowały też z afn pod maską. Najlepiej szukać jakiegoś rozbitka, i przekładać wszystko wraz sankami itp.



czerwonyjezdziec
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: śr paź 06, 2010 18:40
Lokalizacja: RTA

1.6(PN) swap na 1.9TDI wymiana kokpitu.

Post autor: czerwonyjezdziec » ndz lis 06, 2011 16:21

Co do Toledo to chodzi Ci o silnik czy wnętrze?



Awatar użytkownika
Cinek
_
_
Posty: 1738
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:52
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

1.6(PN) swap na 1.9TDI wymiana kokpitu.

Post autor: Cinek » pn lis 07, 2011 12:17

mnie chodzi o to, że to dział "speed" a nie wizażu wnętrz.
4 tyś nie wystarczy ci na całość, chyba że kupisz za tyle całe auto działające, i nie bedziesz nic zmieniał ani naprawiał a do tego swap i elektryke zrobisz sam
tak jak kolega powyżej pisze ( i chodzi mu o silnik ), toledo pierwsze ma podobną konstrukcję karoserii pod spodem, więc da rade przełożyć silnik i układ napędowy z sankami, a do tego jest tańsze od 3. osiągi bedą zależały od tego w jakim stanie jest "serce" i jaka bedzie przy nim skrzynia.
deske da sie wsadzić, tylko porzeźbić trzeba ( np jest za szeroka i problem z szybami może wystąpić j/w ) .
ten temat chwilowo zamykam, bo na temat swapów jest dużo opisane. jak bedziesz miał kupionego dawce na podwórku i zaczniesz prace to chętnie pomożemy


viewtopic.php?f=86&t=432970 końca nie ma nigdy...

Zablokowany

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości