Specyfikacja wtrysków NADARZYN

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

rav_tdi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 210
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 15:55
Lokalizacja: Gdansk

Specyfikacja wtrysków NADARZYN

Post autor: rav_tdi » ndz wrz 18, 2016 19:23

Seba, to BPX z ibizy cupry z 2008r a nie BUK, czy moze chcesz mi powiedziec, ze ktos zrobił tam swap z czegos tam na BPX ?

Obrazek

Obrazek


W BPX były AL jednak ?, czy tez BJ, bo powiem ci ze cos kojarze, ze nie chciałem innych jak ori BPX, po podobno były mniej wydajne niz ori z BPXa i włąsnie nie wiem czy to nie chodziło przypadkiem o BJ-ty...

Moich HF120% oczywiscie nie sprzedawaj nikomu, ok!!?? Z tego co wiem, to w przyszły wt ma miec wykres i nastepnie demontaż ori pompek + wysyłka do Nadarzyna.


Co do reszty zobaczymy...
Na bank poinformuje o dalszym rozwoju tej trudnej sprawy.


SCIROCCO 4 EVER D BEST!!

tomek08
Forum Master
Forum Master
Posty: 1556
Rejestracja: czw mar 19, 2009 16:43
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Specyfikacja wtrysków NADARZYN

Post autor: tomek08 » wt wrz 20, 2016 20:54

Witam, dokładnie, jak pisze cobreti.
Niech poskłada wszystko na Twoich wtryskach. Jedź gdzie indziej zamontować pompki i wystroić auto. Wiem, że jakby coś nie było halo, to inny tuner znów może zwalić na tego kolesia i tak koło się zamyka. :-(
Jednak trzeba być dobrej myśli.
Te swoje za 5koła, niech se w buty wsadzi, będzie większy. :hmm:
Pozdrawiam.


Tomek

rav_tdi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 210
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 15:55
Lokalizacja: Gdansk

Specyfikacja wtrysków NADARZYN

Post autor: rav_tdi » pt wrz 30, 2016 18:50

Witam,

Wstepny pomiar na ori wtryskach AL jak sie okazało z 2005r, wiec silnik był swapowany do ibizy z 2008r, wypluł 247/470

Obecnie pompki w nadarzynie na testach i wstępnie wiem ze wynik wyszedł przy 1500obr wałka czyli 3000obr silnika ponad 70mg a pozostałe wskazania bdb, później wkleje karte.

Jutro, najpóźniej w pn bedą tez ponownie przetestowane HFy z czasem 1200ms, ale przy jednej prędkosci obrotowej wałka, tj 2000, czyli 4000rpm silnika i wówczas bedzie widomo czarne na białym jaki wynik da sie z tego osiągnąć bez dymu - do tego w porównaniu z wynikiem ori AL z ów BPXa.

Wg mnie i spore grono tunerów, przy dawce 113mg / 3000rpm daje nam mozliwosc na 350ps przy 4000/5000rpm.

GTD2060 w drodze..., a cała reszta wyjasni sie w przyszłym tygodniu.


Tak jak pisałem, wklejam specyfikacje AL:

Obrazek

Czy ktos moze sie wypowiedziec na temat tej specyfikacji?


SCIROCCO 4 EVER D BEST!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości