Polo 6N2 by Toper

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
pczerniej
Forum Master
Forum Master
Posty: 1928
Rejestracja: śr sty 31, 2007 15:16
Lokalizacja: nord-vag
Kontakt:

Post autor: pczerniej » pt paź 16, 2009 22:02

Garyvw pisze:gotti zamienil
noo jestem ciekaw jak by to wyglądało


Capo di tutti capi
Nord-vag.pl
MK1 1.8 20vT

Awatar użytkownika
kkkubek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: pn paź 04, 2004 00:05
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: kkkubek » pt paź 16, 2009 22:33

pczerniej pisze:
Garyvw pisze:gotti zamienil
noo jestem ciekaw jak by to wyglądało
To moze w weeknd mala przymiarka :hmm:


NORD-VAG.PL

Awatar użytkownika
toper
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:10
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: toper » pt paź 16, 2009 23:21

kkkubek pisze:
pczerniej pisze:
Garyvw pisze:gotti zamienil
noo jestem ciekaw jak by to wyglądało
To moze w weeknd mala przymiarka :hmm:
da sie zrobic :D juz raz bylem u Garego z wizytą ale ze nie wzialem lewarka i kluczy ze soba wiec nie bylo jak przymierzyc :) ale w weekend postaram sie nawiedzic kolege jesli nie ma nic przeciwko :D


Obrazek

Moje POLO --> viewtopic.php?f=91&t=206393" onclick="window.open(this.href);return false; <-- zapraszam :)

new rims --> BACK TO THE BLACK

Awatar użytkownika
Mack.
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 796
Rejestracja: czw sty 08, 2009 18:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mack. » sob lis 07, 2009 20:46

daj białe koło daj białe koło daj białe koło daj białe koło daj bia....... :metal:



Awatar użytkownika
mietek-tychowo
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 198
Rejestracja: ndz sie 31, 2008 20:18
Lokalizacja: TychoVWo
Kontakt:

Post autor: mietek-tychowo » czw lis 19, 2009 19:04

no panie :hmm:
gratulacje :pub:
Obrazek


...a ósmego dnia bóg stworzył strażaka.

Awatar użytkownika
kkkubek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: pn paź 04, 2004 00:05
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: kkkubek » pt lis 20, 2009 00:23

mietek-tychowo pisze:no panie :hmm:
gratulacje :pub:
[url=http://images44.fotosik.pl/229/e95338dcc4568767m.jpg]Obrazek[/URL]
Nawet sie nie chwalil ze bedzie w vwtrends :chytry: Gratulacje, kolejne auto z koszalina w gazecie :pub:


NORD-VAG.PL

Awatar użytkownika
toper
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:10
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: toper » pt lis 20, 2009 23:46

przecie mowie ze jestem skromny :chytry: hehehee


Obrazek

Moje POLO --> viewtopic.php?f=91&t=206393" onclick="window.open(this.href);return false; <-- zapraszam :)

new rims --> BACK TO THE BLACK

Awatar użytkownika
sebastian213
Forum Master
Forum Master
Posty: 1363
Rejestracja: pn lis 30, 2009 22:15
Lokalizacja: koszalin
Kontakt:

Post autor: sebastian213 » pn lis 30, 2009 22:30

bardzo fajne autko toper :helm:


byłe autko.... viewtopic.php?f=89&t=334465" onclick="window.open(this.href);return false;



nowy projekt...... viewtopic.php?f=91&t=536960" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
toper
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:10
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: toper » ndz sty 17, 2010 23:30

Jak niektorzy wiedza autko od poczatku zimy a moze nawet wczesniej stoi w garazu ze wzgledu na problemy z airridem i firma z Poznania ktora go wykonała,
żeby nie było ze siedze bezczynnie to mala aktualizacja:

przednie amory schna w domku po uszczelnieniu
ObrazekObrazek

w miedzyczasie w aucie zagoscil staary dobry gwint (z przodu) jednak narazie ze wzgledu na brak przegladu, mrozy i brak mozliwosci wyregulowania gwintu
(polamalem lewarek podczas prac przy aucie) auto porsuza sie tylko w poblizu garazu i wlasnego podworka ;)
ObrazekObrazekObrazek

w piwnicy leżakują i "naciągaja sie" czekajac na wiosne nowe oponki (narazie 1szt dla sprawdzenia jak to bedzie wygladalo i jedzilo) wiem wiem w oponie powinny byc kasety video a nie
jakies listewki, ale niestety nie mam juz kaset video a pudelka po CD sie lamia :grin: :grin:
ObrazekObrazekObrazekObrazek


Obrazek

Moje POLO --> viewtopic.php?f=91&t=206393" onclick="window.open(this.href);return false; <-- zapraszam :)

new rims --> BACK TO THE BLACK

Awatar użytkownika
kkkubek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: pn paź 04, 2004 00:05
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: kkkubek » pn sty 18, 2010 00:22

Jednak ten air to totalna kuba :crazy: Ile razy oni to juz naprawiali? Jakas przesada zebe auto stalo tyle czasu nie zrobione, a teraz widze ze sam musisz to naprawiac szok :kac: Mam nadzieje ze sie z tym uporasz i bedzie juz oki, powodzenia i wspolczuje ze tyle kasy poszlo na takie badziewie :grrr:
Ostatnio zmieniony pn sty 18, 2010 00:23 przez kkkubek, łącznie zmieniany 1 raz.


NORD-VAG.PL

Awatar użytkownika
pczerniej
Forum Master
Forum Master
Posty: 1928
Rejestracja: śr sty 31, 2007 15:16
Lokalizacja: nord-vag
Kontakt:

Post autor: pczerniej » pn sty 18, 2010 09:57

masakra masz z tym AIR-em, ale do sezonu jeszcze trochę czasu jest także na pewno to ogarniesz ;)


Capo di tutti capi
Nord-vag.pl
MK1 1.8 20vT

Awatar użytkownika
kkkubek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: pn paź 04, 2004 00:05
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: kkkubek » pn sty 18, 2010 13:08

pczerniej pisze:masakra masz z tym AIR-em, ale do sezonu jeszcze trochę czasu jest także na pewno to ogarniesz ;)
Albo zamontuje gwint lub nowy air u herflika :hmm:


NORD-VAG.PL

Awatar użytkownika
toper
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:10
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: toper » ndz lut 21, 2010 09:45

Czas pdsycić temat :D

z nowosci, zakupiłem lewe lusterko od wersji angielskiej zeby oba byly symetryczne :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

po malowaniu, jeszcze tylko spolerowac delikatnie:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

kupiłem na przymiarkę oponke Nankang 165/55 14 wrzucałem juz wczesniej foty samej opony i opony na feldze teraz wrzucam jak taki zestaw wyglada na aucie:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Niby fajnie to wygląda i ladny naciąg sie zrobil ale koło jest o prawie 1cm wyższe od 195/45 14 więc Nankanga sprzedaje a zakupiłem narazie na przód 195/40 :) koło bedzie o 2cm niższe od tego na 195/45
a co do airride to w skrócie w połowie wrzesnia odebrałem auto z zamontowanym airride z wiadomej firmy przejechałem nim po Polsce około 1000km i złamały mi sie oba amortyzatory tzn dokładniej trzpienie w amortyzatorach, 23.10.2009 auto zostało w garażu z tymi nieszczesnymi amortyzaotrami,
zanim sie dogadałem z ekipa zeby przyjechali obadac sprawe bo w koncu auto tzn air jest na gwarancji to minelo sporo czasu, przed samymi Świetami Bożego Narodzenia doszły nowe amory z poduchami zaraz po Świetach zamontowałem je w aucie i okazało sie,
ze gdzies ucieka powietrze i to w szybkim tempie. Znowu telefoniczna konsultacja z ekipą i po poradach ktore niestety nie okazały sie sprawdzone sam doczedłem gdzie jest nieszczelność i dzieki pomocy kolegi pczernieja ktory naprawił mi ta usterke
mogłem założyć aira i pojezdzic autem troszke, chociaz zima niestety nie pozwolila na wyjazd z własnego podwórka :) na dzien dzisiejszy z zawieszenia dobiegają dziwne odgłosy i czekam na konsultacje z sąsiadami mechanikami ktorzy stwierdzą co moze byc z tym nie tak :)
Na koniec dodam, że zaraz po odebraniu auta pytalem o przedni zawias czy nie da rady niżej zrobić, ekipa z PO odpowiedziala ze da rady, ze zrobią jakieś silentblocki czy jak to się tam zwie fachowo, jakies specjalne plaskie z innym łożyskiem i tak
robią te części do dnia dzisiejszego ;/ to wszystko co moge na ten temat napisać, mało tego dostałem kilka dni temu wiadomość od użytkownika gr0szek20vt który też ustarża sie na swojego airride`a robionego przez ekipe z PO. a tutaj ostatnie foto zrobione
kilka dni temu na "trzeszczącym airride"

Obrazek

i zapomniałbym dodać jak już robić wersje PL-GB to nie obejdzie sie bez tylnej lampy od anglika, prawa orginalna lewa blizniacza z GB (z jasnym paskiem od swiatła wstecznego) :)
jak mi sie znudzi to dokupie calą czerwona orginalna angielska prawą i bede zakladal dwie czerwone:

Obrazek


Obrazek

Moje POLO --> viewtopic.php?f=91&t=206393" onclick="window.open(this.href);return false; <-- zapraszam :)

new rims --> BACK TO THE BLACK

Awatar użytkownika
kkkubek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: pn paź 04, 2004 00:05
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: kkkubek » ndz lut 21, 2010 11:40

Dupeczka bardzo ladnie sie prezentuje :bigok:


NORD-VAG.PL

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości