Audi B4 Brylantowa czerwień by Żeton

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
zeton
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 650
Rejestracja: śr paź 10, 2007 13:23
Lokalizacja: NoVWa Sól
Kontakt:

Post autor: zeton » pt lip 16, 2010 09:46

a wiec tak panowie dawno mnie tu nie było z racji braku czasu i ogólnej hmm... z reszta sam nie wiemmm :bigok:

Danijel co to za lakier to faktycznie nie wiem tak jak kolega CIENKII napisał jedyne co wiem to jest kolor z motoru i jest go 5 odcieni i to ze najpierw całe auto było malowane na srebrny metalik a następnie tym niesamowitym kolorem :pub:

kacper85 Dokładnie tak jak piszesz upodobniony do RS2 mnie również to bardzo się podoba i pewnie z racji tego ze właściciel który to auto robił nadal by żył to samochód był by nie do wyrwania jest jeszcze jedna identyczna jak moja u nas z tym ze w ori kolorze i z silniczkiem 2,8 V jak kiedyś się zgadamy na foty to zapodam do tematu :pub: A co do forum audi to jestem zarejestrowany tylko nie mam tematu ale w najbliższym czasie się to zmieni

starko87 Powiem tak wnętrze jest naprawdę super bardzo podoba mi się jasny kolor z tym ze na zdjęciach nie widać tego ze jednak troszkę zniszczone zostało przez poprzedniego właściciela który odkupił to auto z rak prawowitego właściciela i był taki czas ze autkiem latało dużo ludzi po prostu kto chciał to miał ale u mnie ma już spokój nikt po za mną nim nie lata a co do navi to docelowo będzie co innego bo szczerze powiem ze navi nie działa jest uszkodzona działa tylko jako radio i do tego daje bardzo nie ładny sygnał i w aucie gra jak z Kasprzaka do tego jeszcze mam dvd w schowku które również zajmuje troszkę miejsca co będzie to okaże się w trakcie prac nad autkiem na pewno coś na 2 DIN i z DVD


P.S wszystkim dziękuje za pozytywne opinie autko będzie można obejrzeć na najbliższej VW-MANI jeszcze raz dzięki i pozdraVWiam



Awatar użytkownika
zeton
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 650
Rejestracja: śr paź 10, 2007 13:23
Lokalizacja: NoVWa Sól
Kontakt:

Post autor: zeton » śr lip 21, 2010 00:39

a wiec kilka obiecanych fotek tak w sumie bez weny naszego fotografa :grrr:


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

No dobra troszkę się tego nazbierało wrzucałem jak leci specjalnie nie wybierałem lepszych czy gorszych fot Pozdro i do zobaczenia NA VW-MANI



Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: zielu » śr lip 21, 2010 00:46

no faktycznie bez weny ale miejscówka przednia :)

do zobaczenia na manii :bigok:


Obrazek

Awatar użytkownika
ledman
pssst
pssst
Posty: 1402
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 22:53

Audi B4 Brylantowa czerwień by Żeton

Post autor: ledman » ndz sie 01, 2010 22:47

pozdro kolego :!:
mijałeś mnie na obwodnicy 3miasta, pomrugane awaryjkami i długimi :bigok: :bigok:



Awatar użytkownika
CIENKII
Forum Master
Forum Master
Posty: 1275
Rejestracja: czw lis 30, 2006 20:07
Lokalizacja: FNW
Kontakt:

Audi B4 Brylantowa czerwień by Żeton

Post autor: CIENKII » pn sie 02, 2010 00:07

ledman,
pozdro kolego :!:
mijałeś mnie na obwodnicy 3miasta, pomrugane awaryjkami i długimi :bigok: :bigok:
prawdopodobnie w drodze z Manii :D



Awatar użytkownika
zeton
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 650
Rejestracja: śr paź 10, 2007 13:23
Lokalizacja: NoVWa Sól
Kontakt:

Audi B4 Brylantowa czerwień by Żeton

Post autor: zeton » pn sie 02, 2010 12:41

ledman dokładnie tak mijaliśmy się ja po mani leciałem jeszcze jaj.... podmyć w naszym polskim morzu po całej tej zabawie pozdro i do zobaczyska za rok :pub: :pub:



Damiano_TM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 579
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 22:38
Lokalizacja: Biłgoraj/Rzeszów
Kontakt:

Audi B4 Brylantowa czerwień by Żeton

Post autor: Damiano_TM » pn sie 02, 2010 14:17

Auto na Mani zaparkowane można powiedzieć na przeciwko mnie... Robi szałłł... Lakierek perełka fela świeczka poprostu ideał :bigok:


Mój "EX" Dragon:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=164954

Awatar użytkownika
CIENKII
Forum Master
Forum Master
Posty: 1275
Rejestracja: czw lis 30, 2006 20:07
Lokalizacja: FNW
Kontakt:

Audi B4 Brylantowa czerwień by Żeton

Post autor: CIENKII » pn wrz 06, 2010 10:54

auto podobno ma załozone czerwone neony pod spodem :grrr: nie wypowiada sie w temacie bo mu teraz wstyd :rotfl:


ale jednak Twoja morda bardziej pasuje do golfa :finga: :finga: :finga: :finga: :finga: :butthead:



Awatar użytkownika
gospek_ns
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: ndz gru 21, 2008 11:32
Lokalizacja: FNW
Kontakt:

Re: Audi B4 Brylantowa czerwień by Żeton

Post autor: gospek_ns » sob wrz 11, 2010 18:24

CIENKII pisze:ale jednak Twoja morda bardziej pasuje do golfa :finga: :finga: :finga: :finga: :finga: :butthead:


Hehehe zgadzam się w 100% :P tak wogóle to chyba ja nawet powiedziałem przy piFfie : :okej:



Awatar użytkownika
zeton
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 650
Rejestracja: śr paź 10, 2007 13:23
Lokalizacja: NoVWa Sól
Kontakt:

Audi B4 Brylantowa czerwień by Żeton

Post autor: zeton » śr wrz 15, 2010 11:16

CIENKII dokładnie tak mam czerwone neony i do tego wszystkiego jeszcze ze dwa w bagażniku ale one są lepsze niż te pod spodem bo są różowe w kwadratowe kropki :hmm: :rotfl: a tak całkiem poważnie w audi nic szczególnego się nie dzieje ostatnio była regeneracja łożysk kół tylnych ale bez sensu żebym to dodawał i zaśmiecał tym forum wymieniłem jeszcze olej w skrzyni i najważniejsze prawie całe audio zostało zmienione jak dokończę to zapodam fotki pozdravwiam :pub:



Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Audi B4 Brylantowa czerwień by Żeton

Post autor: zielu » śr wrz 15, 2010 11:35

Ty no jak nie masz jak kolega robił foto z ukrycia i masz :helm:
Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
szyszka1981
vw rullezzzz!!!!
vw rullezzzz!!!!
Posty: 265
Rejestracja: ndz cze 08, 2008 01:17
Lokalizacja: OGL
Kontakt:

Audi B4 Brylantowa czerwień by Żeton

Post autor: szyszka1981 » śr wrz 15, 2010 14:17

furka zajebista kolor kozak tylko nie wiem kiedy bede miał okazje oblukac na zywo?? :helm:


[b]moje mk3[/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=199448

Awatar użytkownika
Dziku VR6
Pussy Wagon
Pussy Wagon
Posty: 3113
Rejestracja: śr lis 05, 2008 11:18
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Audi B4 Brylantowa czerwień by Żeton

Post autor: Dziku VR6 » czw wrz 16, 2010 18:00

Kiedy mody w silniku? a i co tam już masz dłubniętego?


Mój mk2 z VR6 TURBO pod maską http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=372052
MK1 robi się viewtopic.php?f=86&t=540709" onclick="window.open(this.href);return false;
w12 na codzień

Awatar użytkownika
zeton
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 650
Rejestracja: śr paź 10, 2007 13:23
Lokalizacja: NoVWa Sól
Kontakt:

Re: Audi B4 Brylantowa czerwień by Żeton

Post autor: zeton » pt wrz 17, 2010 14:02

zielu pisze:Ty no jak nie masz jak kolega robił foto z ukrycia i masz :helm:
Obrazek
kurde a jednak się wydało no nic przyznaje się no..no...no ale mi się to podoba :rotfl: :rotfl:
szyszka1981 pisze:furka zajebista kolor kozak tylko nie wiem kiedy bede miał okazje oblukac na zywo?? :helm:
jak będziesz u nas w NS to odezwij się jak będę miał czas to podjadę do ciebie
Dzikuvip pisze:Kiedy mody w silniku? a i co tam już masz dłubniętego?
mody morze teraz na zimę nie wiem sam najpierw muszę ogarnąć skrzynie biegów do końca a co jest po modzone to sam nie wiem ale wiem tyle ze seryjne 90siatki w manuału to zjadam swoim automatem ostatnio zdążyło się nawet zjeść A6 2,5 tdi 115ps tak wiec na razie mi starczy



ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości