Passat B3 Variant 2.8 VR6 byyy radziorki

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
radziorki
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 15:46
Lokalizacja: Łęczyca
Kontakt:

Re: Passat B3 Variant 2.8 VR6 byyy radziorki

Post autor: radziorki » pn lis 29, 2010 22:36

kepasa pisze:u to ile przyszla taka wymiana wszystkiego co ze sprzeglem?
i co z fotami podswietlenia :jezor: ?
masz jakis sposob na czyszczenie tego co pod maska bo u mnie sie usyfilo juz dosc ;/
Jesli chodzi Ci o koszt wszystkiego to na oryginałach jakieś 1300...tak w sklepie w którym zamawiam części powiedzieli. Sprzęgło SACHS...

Fotki są :okej:
Obrazek

Obrazek
w klimie są białe diody i żadnych pasków zielonych nie wyjmowałem. Aparat kijowy...normalnie przyciski czytelnie widać.Różnica jest ? :D

Na razie testuje to...i będą zmiany.
hmmm...ja czyszcze mokra szmatka wszystko. Jak rura od wody to czy inne czarne to traktuje je czernidłem. Plastik z napisem VR6-DOHC chusteczkami do kokpitu...teraz mam czarny tak w ogóle :hmm: a pas przedni i blotniki czy maska od srodka to tempo i wiertara z filcem polerskim.



kepasa
VR6 Rulezzz
VR6 Rulezzz
Posty: 1942
Rejestracja: ndz lis 30, 2008 23:28
Lokalizacja: Tuchola
Auto: Passat B4 VR6
Silnik: AAA
Kontakt:

Passat B3 Variant 2.8 VR6 byyy radziorki

Post autor: kepasa » pn lis 29, 2010 23:02

aa takie buty heh w liczniku tylko 3 diody biale? a i podswietlenie przyciskow climy tez slabo swieci jak u mnie.... ale i tak lepiej wyswietlacz ladnie swieci


aktualnie: Passat B6 HL, Passat B4 VR6
było: Passat B4 VR6, Satinsilber GTI 20Jahre, Colour Concept Variant AFN, Audi A6, Audi A4, Bora Variant TDI HL, Jetta A2 TDI

Awatar użytkownika
radziorki
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 15:46
Lokalizacja: Łęczyca
Kontakt:

Re: Passat B3 Variant 2.8 VR6 byyy radziorki

Post autor: radziorki » pn lis 29, 2010 23:05

kepasa pisze:aa takie buty heh w liczniku tylko 3 diody biale? a i podswietlenie przyciskow climy tez slabo swieci jak u mnie.... ale i tak lepiej wyswietlacz ladnie swieci
3 paski po 3 diody kazdy :jezor: daje po galach jak nie wiem ale chce zobaczyc jak bedzie gdy zaloze ten zielony pasek...aparat mam h*jowy i tak wyszlo. Ogolnie jest czytelnie i dobrze widac. Dorobie sie lepszego aparatu to zrobie foty jak ukoncze podswietlenie w 100%. Bo od tylnej szyby widac ze nie doswietla mi calego znaczka ;/



kepasa
VR6 Rulezzz
VR6 Rulezzz
Posty: 1942
Rejestracja: ndz lis 30, 2008 23:28
Lokalizacja: Tuchola
Auto: Passat B4 VR6
Silnik: AAA
Kontakt:

Passat B3 Variant 2.8 VR6 byyy radziorki

Post autor: kepasa » pn lis 29, 2010 23:18

radziorki pisze:3 paski po 3 diody kazdy :jezor: daje po galach jak nie wiem ale chce zobaczyc jak bedzie gdy zaloze ten zielony pasek...aparat mam h*jowy i tak wyszlo. Ogolnie jest czytelnie i dobrze widac. Dorobie sie lepszego aparatu to zrobie foty jak ukoncze podswietlenie w 100%. Bo od tylnej szyby widac ze nie doswietla mi calego znaczka ;/
ja myslalem nad 6 diodami po 2 na kazdy z tych trzech no wylecialo mi z glowy jak sie to nazywa gdzie wskazowki chodza :jezor: tyle ze ma byc biale wlasnie a nei zielone ;p jak zalozysz ten pasek to mysxle ze sie to bardziej rozproszy i nie bedzie tak walic po galach


aktualnie: Passat B6 HL, Passat B4 VR6
było: Passat B4 VR6, Satinsilber GTI 20Jahre, Colour Concept Variant AFN, Audi A6, Audi A4, Bora Variant TDI HL, Jetta A2 TDI

Awatar użytkownika
radziorki
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 15:46
Lokalizacja: Łęczyca
Kontakt:

Re: Passat B3 Variant 2.8 VR6 byyy radziorki

Post autor: radziorki » pn lis 29, 2010 23:28

kepasa pisze:
radziorki pisze:3 paski po 3 diody kazdy :jezor: daje po galach jak nie wiem ale chce zobaczyc jak bedzie gdy zaloze ten zielony pasek...aparat mam h*jowy i tak wyszlo. Ogolnie jest czytelnie i dobrze widac. Dorobie sie lepszego aparatu to zrobie foty jak ukoncze podswietlenie w 100%. Bo od tylnej szyby widac ze nie doswietla mi calego znaczka ;/
ja myslalem nad 6 diodami po 2 na kazdy z tych trzech no wylecialo mi z glowy jak sie to nazywa gdzie wskazowki chodza :jezor: tyle ze ma byc biale wlasnie a nei zielone ;p jak zalozysz ten pasek to mysxle ze sie to bardziej rozproszy i nie bedzie tak walic po galach
jeśli zielony będzie zielonym a nie żółtym bardziej tak jak poprzednio to zostawię ; ) a jeśli to nie pomoże to poodcinam po 1 diodzie i będzie git ! :D



Awatar użytkownika
ReterAdam88
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 223
Rejestracja: sob paź 24, 2009 20:33
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie

Passat B3 Variant 2.8 VR6 byyy radziorki

Post autor: ReterAdam88 » wt lis 30, 2010 17:04

No całkiem nie źle to wygląda ale ja tam wole czerwone podświetlenie wnętrza i tak będę je robił wszystko na czerwono :D


viewtopic.php?f=91&t=555742" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
radziorki
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 15:46
Lokalizacja: Łęczyca
Kontakt:

Re: Passat B3 Variant 2.8 VR6 byyy radziorki

Post autor: radziorki » wt lis 30, 2010 22:09

ReterAdam88 pisze:No całkiem nie źle to wygląda ale ja tam wole czerwone podświetlenie wnętrza i tak będę je robił wszystko na czerwono :D
ja wszystko testuje : ) licznik miałbyć biały ale zobaczymy jak po zmianie z żarówek na diody będzie swiecić bo jest inne światło i może mi sie spodobać. Jak nie to wszystko będzie białe.



Awatar użytkownika
stiflersrt
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: śr mar 10, 2010 00:29
Lokalizacja: Łęczyca

Passat B3 Variant 2.8 VR6 byyy radziorki

Post autor: stiflersrt » śr gru 01, 2010 22:12

ogarnij go trochę to się poganiamy :P pzdr!


Sprzedam RARYTASY :
-zaślepka WOLFSBURG EDITION w błotnik ORI!
-boczki pod car audio dedykowane Blaupunkt'a Mk3



Było Mk3 GTD... jest Scirocco Mk2 Scala :)

Awatar użytkownika
Biperr0
I choose You!
I choose You!
Posty: 816
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 22:55
Lokalizacja: TarnoVWskie Dziury
Kontakt:

Passat B3 Variant 2.8 VR6 byyy radziorki

Post autor: Biperr0 » czw gru 02, 2010 20:49

radziorki, mi się szczerze nie podoba te podświetlenie licznika.Wolę tradycyjne - zielone.
radziorki pisze:na oryginałach jakieś 1300
Sporo,chyba że to już jest cena z robocizną ? Bo normalnie SACHS w sklepie kosztuje ok 1000zł bez zniżek :jezor:



Awatar użytkownika
radziorki
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 15:46
Lokalizacja: Łęczyca
Kontakt:

Re: Passat B3 Variant 2.8 VR6 byyy radziorki

Post autor: radziorki » czw gru 02, 2010 21:00

Biperr0 pisze:radziorki, mi się szczerze nie podoba te podświetlenie licznika.Wolę tradycyjne - zielone.
radziorki pisze:na oryginałach jakieś 1300
Sporo,chyba że to już jest cena z robocizną ? Bo normalnie SACHS w sklepie kosztuje ok 1000zł bez zniżek :jezor:
1300 z łożyskiem wyciskowym sprzęgła,łapą i innymi pierdołami :)



Awatar użytkownika
Biperr0
I choose You!
I choose You!
Posty: 816
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 22:55
Lokalizacja: TarnoVWskie Dziury
Kontakt:

Passat B3 Variant 2.8 VR6 byyy radziorki

Post autor: Biperr0 » pt gru 03, 2010 10:13

radziorki pisze:1300 z łożyskiem wyciskowym sprzęgła,łapą i innymi pierdołami :)
Łapą czyli dociskiem ? Bo nie wiem jaka tam łapa jest,chyba że ta co dociska łożysko tylko że tego się nie wymienia :bajer:
Na zestaw sprzęgła masz : tarczę,docisk i łożysko oporowe(dociskowe) nic więcej. Jak Ci chcą wciskać ściemę to nie daj się :jezor: Chyba że masz dwumas chociaż w to wątpię.



Awatar użytkownika
ReterAdam88
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 223
Rejestracja: sob paź 24, 2009 20:33
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie

Passat B3 Variant 2.8 VR6 byyy radziorki

Post autor: ReterAdam88 » sob gru 04, 2010 02:01

ja muszę sprawdzić co i jak bo u mnie szumi łożysko w skrzyni biegów po odpaleniu ale jak sprzęgło nacisnę to przestaje wiec musze to sprawdzić a jak skrzynie bede miał wyciagnieta to wyciągam dwu mas i w kładam jedno mas :D


viewtopic.php?f=91&t=555742" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
radziorki
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 15:46
Lokalizacja: Łęczyca
Kontakt:

Re: Passat B3 Variant 2.8 VR6 byyy radziorki

Post autor: radziorki » sob gru 04, 2010 13:21

Biperr0 pisze:
radziorki pisze:1300 z łożyskiem wyciskowym sprzęgła,łapą i innymi pierdołami :)
Łapą czyli dociskiem ? Bo nie wiem jaka tam łapa jest,chyba że ta co dociska łożysko tylko że tego się nie wymienia :bajer:
Na zestaw sprzęgła masz : tarczę,docisk i łożysko oporowe(dociskowe) nic więcej. Jak Ci chcą wciskać ściemę to nie daj się :jezor: Chyba że masz dwumas chociaż w to wątpię.
chyba muszę sam się tym zająć...dzięki że mi powiedziałeś ; )



Awatar użytkownika
radziorki
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 15:46
Lokalizacja: Łęczyca
Kontakt:

Re: Passat B3 Variant 2.8 VR6 byyy radziorki

Post autor: radziorki » sob gru 04, 2010 13:23

ReterAdam88 pisze:ja muszę sprawdzić co i jak bo u mnie szumi łożysko w skrzyni biegów po odpaleniu ale jak sprzęgło nacisnę to przestaje wiec musze to sprawdzić a jak skrzynie bede miał wyciagnieta to wyciągam dwu mas i w kładam jedno mas :D
wiem co to za ból ;P też to miałem. Dobry plan szykujesz :hmm:



Zablokowany

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości