Seat Cordoba GTI '95 2.0 by Czarek

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
Mad_Maxs
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pt gru 31, 2010 11:12
Lokalizacja: L-CA

Seat Cordoba GTI '95 2.0 by Czarek

Post autor: Mad_Maxs » pt gru 31, 2010 12:34

Witam wszystkich :)

Moj nabytek to Cordoba GTI z 95 roku. Autko kupiłem gdyż poprzednie zaczeło zawodzić za bardzo, a że często lece w trasie, potrzebuje czegoś co mnie dowiezie do celu i przywiezie z powrotem :) nie miałem konkretnej marki na oku, chociaz nie ukrywam że miałem ochotę spróbować czegoś z VAGów :) moja Corbi ujęła mnie od samego początku, a jeszcze to GTI w modelu zrobiło swoje :)

Autko wymaga dopieszczenia, szczególnie jeżeli chodzi o lakier, przetarcia prawdopodobnie od krzaków, odpryski małe lakieru i dużo śladów "much" na masce, które przeszły już pod lakier :( ale też to obniżyło znacząco cenę, za to serducho bije aż miło :) strumiennica ładnie brzmi na wyższych obrotach, jak dostanę zamówioną odmę olejową to poczyszcze sobie pod maską i dorzuce zdjęcie tamtego obszaru.

Model: Cordoba 6k/c
Nadwozie: sedan 4d
Rok prod.: 1995
Silnik: 2.0 8V
Moc: 115 KM
Paliwo: benzyna
Wyposażenie: wspomaganie kierownicy, immo, centralny zamek, el. szyby przód, regulacja kierownicy, ABS, autoalarm, szyberdach
Audio:
- radyjko LG
- przód: tweetery/głośniki w drzwiach seryjne,
- tył: pusta pułka wykonana przez poprzedniego właściciela pod głośniki wooferowe 20 cm,
- bagażnik Magnat Energy + subwoofer


ObrazekObrazekObrazek


VW Polo 95' 1.05 <<< szatan

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości