[B5] Volkswagen Passat Variant 1.9 TDI Trendline...

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
vw99
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 261
Rejestracja: czw paź 14, 2010 19:38
Lokalizacja: DSR
Kontakt:

[B5] Volkswagen Passat Variant 1.9 TDI Trendline...

Post autor: vw99 » pt gru 20, 2013 11:30

Więc Miałem już w swym krótkim życiu kilka aut Na forum jestem od 2009r , Mam 19l jako 16latek kupiłem 1sze moje autko był nim Passat B2 HB srebrny wielu kojarzy go z forum wrecz bliźniak otomaniakowego Kombiaka ale gdy zdałem prawko przyszedł czas na zmiany Passek poszedł do ludzi a na jego miejsce wpadła Audi 90 B3 długo sie nie nacieszyłem nia bo trafił się klient za dobry pieniądz więc pogoniłem.
Następny był Golf MkIII kombi 1z 95r srebrny auto które kochał będę do końca zycia nie zawodne i ładne i bez rdzy mój był miałem go 10 miesięcy i sprzedałem bo kolega nalegał, szybko się pocieszyłem Audi A4 B5 sedan 95r ale to był kompletny niewypał i poszła po 3 dniach do ludzi haha. Na nastepny dzien po sprzedazy audi kupiłem Golfa MkIII kombi 1,9 TDI AHU 1997r Kombi srebrny klima full elektryka po lifcie pojeździłem nim 2 miesiące i sprzedałem go siostrze za 7koła xD Potem kupiłem od Ojca passata b5 zielony kombi z programem na 153 konie ale po ponad roku jeżdżenia znudził mi się. Zawsze miałem słabość do srebrnego koloru. Więc gdy mój brat młodszy kupił b5 przed liftem srebrny to ja postanowiłem że tak nie będzie i zaraz wystawiłem passtucha za 11700 i od ręki poszedł za 11, a ja szczęśliwy pojechałem po to cacko . Początkowo chciałem to samo czyli 3b ale srebrne , lecz trafiłem na 3bg z czarnym srodkiem i srebrne i z małym przebiegiem i 2003r Więc oto i on Włascicielem był od poczatku nie jaki Ramazan 1949r pozostawił passata w lipcu 2013 w rozliczeniu a wzioł coś innego z salonu w Drezden .



Furak: VW PASSAT 3BG
Silnik: 1.9 TDI 229102km
Kod silnika: AVF
Rok produkcji: 2003 r
Moc: 96 kW/131 PS/330Nm
Kolor: srebrny
Wersja: trendline
Rodzaj nadwozia: VARIANT

Kola: ARTEC TURBO Wzór PORSCHE

W standardzie:
Szyby El.X4
6x AirBag
Climatyzacja
ABS , ESP
El. i podgrzewane lusterka
wnętrze czarne
Klimatyzowany schowek
Podgrzewane spryskiwacze
system nagłośnienia BOSE 4głośniki i 4 gwizdki+subwoofer JBL
1/2 FIS
Xenon - 6000k
Centralny zamek + 2 piloty scyzorykiObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


Obrazek
Mój Satin Silver http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=422750" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Tomos15
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 446
Rejestracja: pn sie 19, 2013 17:47
Lokalizacja: Oleśnica

[B5] Volkswagen Passat Variant 1.9 TDI Trendline...

Post autor: Tomos15 » pt gru 20, 2013 11:52

Witam, właśnie dołączyłeś do grona miliardów użytkowników Passatów :D sporo aut miałeś jak na swój wiek, ja mam 22 lata i drugie auto :) Passacior jak Passacior, też mi się podoba ale sedan na full wypasie, ale za dużo osób jeździ paskami dlatego wybrałem Borę. Życzę bezawaryjności i szerokości :) proponuje, zrób sobie zabudowę audio, tak żeby kufra nie zajmowała i ten ksenon to chyba chiński HID jak widze? Powinieneś mieć spryski w zderzaku i samoregulację lamp.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 6#p6275086" onclick="window.open(this.href);return false; <---- Mój Borat

Awatar użytkownika
tochu
_
_
Posty: 2515
Rejestracja: sob sie 16, 2008 21:43
Lokalizacja: Warlubie / Grudziądz
Kontakt:

[B5] Volkswagen Passat Variant 1.9 TDI Trendline...

Post autor: tochu » pt gru 20, 2013 16:01

ja mam 24 a 11 auto :P heheh ;)

dobry passat jak każdy :D modzić jeździć chwalić :okej:


viewtopic.php?f=87&t=592196 NAJTAŃSZY PROJEKT W POLSCE!! 1500 PLN PROJEKT!!
https://www.facebook.com/1500plnprojekt/

viewtopic.php?f=88&t=428497 Moje kochane EX cabrio :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości