VW Polo 6n - Mała Czarna by ManieK

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
Maniek954
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 241
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 17:30
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

VW Polo 6n - Mała Czarna by ManieK

Post autor: Maniek954 » wt mar 04, 2014 19:04

Miałem jeszcze nie pokazywać auta, ale co mi tam.. Pewna osoba w wiadomości na pw mnie do tego namówiła :P .

VW Polo 6n
Rocznik 1997
Silnik 1.9 SDI o mocy 64KM
Z wyposażenia nie ma nic, zupełny golas. Nawet radio jeszcze oryginalne takie jak wyjechało w aucie w '97 :P
Z zewnątrz prawie seria. Jedyne co jest to sprężyny -30 (chyba, tak auto przyjechało z Austrii i to tylko moje przypuszczenie) oraz felgi O.Z. (niestety nie wiem jaki model, nie mogę do tego dojść :P ). Felgi to 15" 7J na oponie 195/45

Plany? Są, ambitne, zobaczymy na ile pozwolą fundusze.
Na pewno trzeba zrobić oba progi bo są dziury, pomalować zderzak, wypolerować i nawoskować całe auto. Później porządek z felgami i jakieś amatorskie audio :P

Ogólnie w sezonie wygląda tak:
Obrazek
Obrazek

A obecnie, w wersji zimowej tak:
Obrazek


Seat Ibiza GT TDI by ManieK !
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=554412" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
august_90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 345
Rejestracja: ndz wrz 01, 2013 15:57
Lokalizacja: Brzeg

VW Polo 6n - Mała Czarna by ManieK

Post autor: august_90 » wt mar 04, 2014 19:12

Trułem, trułem i wytrułem :satan:
Dobrze jest, do sezonu jeszcze trochę czasu, ogarniesz co trzeba i widzimy się na Nysie :grin:



Awatar użytkownika
Maniek954
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 241
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 17:30
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

VW Polo 6n - Mała Czarna by ManieK

Post autor: Maniek954 » wt mar 04, 2014 19:45

Ogólnie w złym stanie nie jest. Nawet bym powiedział że w dobrym :P .
Jest kilka bolączek do wyeliminowania, ale to głównie jakieś pierdoły :P .


Seat Ibiza GT TDI by ManieK !
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=554412" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Mk2Wro
Forum Master
Forum Master
Posty: 1174
Rejestracja: pt paź 10, 2008 11:44
Lokalizacja: DTR
Kontakt:

VW Polo 6n - Mała Czarna by ManieK

Post autor: Mk2Wro » wt mar 18, 2014 20:53

No to co ? Niema co odliczać do Nysy czas tylko zakasać rękawy i do roboty !! Bo sporo pracy przed Tobą :bajer:
Powodzenia :pub:



Awatar użytkownika
Maniek954
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 241
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 17:30
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

VW Polo 6n - Mała Czarna by ManieK

Post autor: Maniek954 » ndz mar 23, 2014 23:30

Felgi już oddane do prosotwania. Wszystkie 4 krzywe, przy czym dwie na tyle delikatnie że nie stanowi to problemu. Dam na tył i nie będzie nic czuć. Za to dwie krzywe osiowo, więc prostowanie trochę trwa i myślę że jutro już będą ;) .
Opony będą 4 nowe, już są zamówione :P .
Progi będą wstawiane prawdopodobnie za 2 tygodnie ;) .

Natomiast problem z niedziałającym głośnikiem wyeliminowany. Kostka od wiązki była wadliwa, ale już jest nowe radio, więc i nowa kostka i wszystko działa jak należy :P . Przy okazji pociągnąłem czincze z radia do bagażnika, aby podłączyć wzmacniacz i skrzynię. Niebawem pociągnę kabel zasilający z bagażnika do akumulatora :P .

Praca wre, ale powoli. Niestety auto jest na co dzień użytkowane i nie zawsze jest jak przy nim grzebać.


Seat Ibiza GT TDI by ManieK !
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=554412" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Maniek954
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 241
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 17:30
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

VW Polo 6n - Mała Czarna by ManieK

Post autor: Maniek954 » ndz mar 30, 2014 00:11

Letni setup już jest :D .
Koła wyprostowane, opony założone i wszystko siedzi na aucie. Co do opon.. Trochę kicha, bo myślałem że będą inaczej wyglądały. Tak jak poprzednie, które były niższe i dawały ładny wygląd. Te są ciut wyższe, do tego nowe, no i całość sprawia efekt strasznie "baloniastej" opony. No ale cóż, tak musi zostać :P .
Na zdjęciach tego nie widać, ale między oponę a nadkole ciężko włożyć dłoń :D . Głównie to widać z tyłu. I w sumie też czuć, bo czasem trze :D .

Felgi to O.Z. 7Jx15" + Opony Barum Bravuris 195/50/R15 które są zupełnie nowe, prosto od producenta :P

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Seat Ibiza GT TDI by ManieK !
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=554412" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości