[mk3] VW Vento 1.8 by dave_vag

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

dave_vag
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr wrz 09, 2015 08:58

[mk3] VW Vento 1.8 by dave_vag

Post autor: dave_vag » czw lis 26, 2015 17:30

Witam! Chciałbym wam przedstawić mój dupowozik, jakim jest VW Vento. Auto cały czas w trakcie modów, kupiłem je w lutym 2015 roku, więc projekt początkujący.

Posiadane auto:

- Marka: VW
- Model: Vento
- Rok produkcji: 1995
- Kolor: Czarny
- Moc: 90 km (66 kW)
- Silnik: 1.8 8v ABS
- Wyposażenie:
4x elektryczne szyby
2x poduszka powietrzna
Elektryczne lusterka będą, czekają w garażu na założenie :D
Wspomaganie kierownicy

MODYFIKACJE:
- Car Audio: Radio Pioneer MVH-160UI, głośniki przód - seria, tył - brak, skrzynia: JBL GTO1214 + wzmacniacz PYLE PLM201
- Felgi: 15' 4x8j, nazwy nie pamiętam ;v
- Opony: Nankang NS-1 165/45/15 + Nankang NS-2 185/45/15
- Zawieszenie: Gwint MTS + Kit MTS regulowany talerzykiem
- Opis zewnętrzny: Ciorne zło, leżące 1,5 cm od ziemi. Zrobiony przelot, końcowy tłumik basowy 2x90. Przód cały smoked, razem ze wszystkimi emblematami VW. Tylna klapa bez emblematów.
- Wnętrze: Pełna seria.

Plany:
- Na pewno postaram się zejść jeszcze niżej
- SWAP: 2.0 16v ABF, VR6 lub 1.8T, zobaczymy z czasem, narazie jestem nastawiony najbardziej na 2.0 :)
- Większe, szersze koło i zrobić spasy, bo aktualnie to pieje.
- Wnętrze kompletne Recaro z Golfa 3 GTI + czarna podsufitka
- Pełen pakiet US na zewnątrz
- Reszta wyjdzie z czasem, pomysłów dużo, ale funduszów brak.

Początki:
https://plus.google.com/photos/10142360 ... Max9p-94AE" onclick="window.open(this.href);return false;
W tym albumie są zdjęcia zaraz po zakupie Ventyla, odrazu wpadły małe mody, ale ogólnie mega koza!

Następnie zaczął się sezon, vento pojeździło po małych zlotach w okolicach i wkońcu dotarło na długo wyczekiwaną Nysę. Wg. mnie najlepszy zlot na jakim byłem!

ObrazekSAM_1162 by Dawid O, on Flickr
ObrazekSAM_1155 by Dawid O, on Flickr

Później było troszkę odpoczynku, wakacje, praca itp. Następnie Vento poleciało w dół, docelowo wyszło 4,5 cm, gwint skręcony w opór, ale opona balon i nadal koza. Mimo to auto zdobyło wyróżnienie za najniższe auto spotu w Łaziskach.

Obrazek

Następnie było za wysoko, wpadło nowe koło z naciągami. Zostały wycięte helpery z gwintu, wyszło 2 cm od mocowania wahacza. Po kilku przejazdach gwint się uleżał i wyszło docelowo 1,5 cm od wahacza. Iskry się sypią!

Obrazek
Obrazek

W między czasie byliśmy na kliku spotach, między innymi na NJSBC KOS, oraz end of sesson w Bielsku Białej.

Obrazek
Obrazek

Aktualnie autko stoi już na setupie zimowym i czekamy na wiosnę i kolejne mody!!
Stay Tuned!



ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości