Passat B5 kombi By Falla_x - 145km - 325NM - SPRZEDANY

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
falla_x
Forum Master
Forum Master
Posty: 1074
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 11:03
Lokalizacja: ŁoWiCz
Kontakt:

Post autor: falla_x » śr sie 12, 2009 16:56

no i mnie tez nie bardzo dlatego juz te pasiaczki zostaly zdiete , nabylem grill bez znaczka ale tak sie zastanawiam nadjego zalozeniem , bo nie iwem czy bedzie pasowal do calosci :/


Passat B5 FL AVF - viewtopic.php?f=91&t=335306
Obrazek

Awatar użytkownika
kacper87
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: czw mar 02, 2006 23:16
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: kacper87 » śr wrz 02, 2009 20:46

fajny passek :) nic nie napisałeś tu o nawigacji (chyba że nie zauważyłem), a wydaje mi się że masz antenę dachową z modułem GPS (?) u mojego ojca w B5 fl jest identyczna i auto jest od nowości wyposażone w fabryczną nawi. Chyba że u Ciebie jest to związane z telefonem.


http://www.chronlakier.pl - folie ochronne do ochrony lakieru samochodowego ChronLakier.pl

Awatar użytkownika
falla_x
Forum Master
Forum Master
Posty: 1074
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 11:03
Lokalizacja: ŁoWiCz
Kontakt:

Post autor: falla_x » śr wrz 02, 2009 21:11

kacper87 pisze:Chyba że u Ciebie jest to związane z telefonem.
tak antena jest od telefonu ale mam wyjscie pod nawi mysle nad ramka na 2 dniy i jakas nawigacja alb ewentualnie jakims radykiem 2 din ale to sie zobaczy jeszcze w trakcie

chromu na zderzaku z przodu juz nie ma , narazie szykuje sie do zalozenia tylnych lamp od paska poliftowego , pozniej orginalna soczewka na przod , na wiosne 17" i moze jakies -30mm

nie wiem jeszcze co z tym drewnem czy zmieniac czy zostawic , chetnei bym zorbil sobie ramke z drapanego aluminium


Passat B5 FL AVF - viewtopic.php?f=91&t=335306
Obrazek

Awatar użytkownika
falla_x
Forum Master
Forum Master
Posty: 1074
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 11:03
Lokalizacja: ŁoWiCz
Kontakt:

Post autor: falla_x » pn wrz 21, 2009 09:46

W sobotę odbylo sie moje weselicho forumowi koledzy ze Skierniewic i Łowicza zorganizowali mały spocik , dostalismy VW misiaka :bigok:


Obrazek

Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony sob paź 03, 2009 16:42 przez falla_x, łącznie zmieniany 3 razy.


Passat B5 FL AVF - viewtopic.php?f=91&t=335306
Obrazek

Awatar użytkownika
Addi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt wrz 25, 2009 16:05
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Addi » pt paź 02, 2009 23:39

falla_x pisze:
matys27 pisze:Dopracuj wszystkie nie doskonałości
wlasnie powiedzcie mi co nalezalo by na wstepie poprawic :)
Jeżeli odkop można zrobić. W Passacie polecam sprawdzić moduł komfortu. Niemcy jak robili tego Passata to było trochę niedociągnięć. Moduł jest o ile pamiętam pod nogami pasażera. W zimę lub deszczowe dni tam jest mokro a moduł jest słabo zabezpieczony. Np u mnie w Passku moduł nawala tzn Alarm na drugie włączenie działa. Polecam sprawdzić styki. Najlepszym rozwiązaniem jest przenieść moduł pod deskę rozdzielczą.

Wiem, że to jest nudne ale taka prawda. U mnie w Passku to nawala więc jeśli można to pomogę.
Ps Niedługo wrzucam foty swojej limuzyny :P



Awatar użytkownika
Kocioł DCG
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 13, 2006 00:07
Lokalizacja: Ålgård

Post autor: Kocioł DCG » sob paź 03, 2009 09:51

elegancki passek, wyposażenie ma fajne

jak to jest z tym telefonem? ja mam tylko interfejs w podlokietniku i nic więcej. Mogę to jakoś wykorzystać czy po prostu fabryka to włożyła zakładając, że ktos będzie sobie dokładał jakiś zestaw głośnomówiący?



Awatar użytkownika
falla_x
Forum Master
Forum Master
Posty: 1074
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 11:03
Lokalizacja: ŁoWiCz
Kontakt:

Post autor: falla_x » czw paź 08, 2009 19:42

Kocioł DCG pisze:jak to jest z tym telefonem? ja mam tylko interfejs w podlokietniku i nic więcej. Mogę to jakoś wykorzystać czy po prostu fabryka to włożyła zakładając, że ktos będzie sobie dokładał jakiś zestaw głośnomówiący?
telefon to nokia z centralka pod kierownica wkladam tam karte sim i telefon jest w pelni funkcjonalny dziala tylko z kartami era


Passat B5 FL AVF - viewtopic.php?f=91&t=335306
Obrazek

Awatar użytkownika
Kocioł DCG
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 13, 2006 00:07
Lokalizacja: Ålgård

Post autor: Kocioł DCG » pt paź 09, 2009 12:00

falla_x pisze:
Kocioł DCG pisze:jak to jest z tym telefonem? ja mam tylko interfejs w podlokietniku i nic więcej. Mogę to jakoś wykorzystać czy po prostu fabryka to włożyła zakładając, że ktos będzie sobie dokładał jakiś zestaw głośnomówiący?
telefon to nokia z centralka pod kierownica wkladam tam karte sim i telefon jest w pelni funkcjonalny dziala tylko z kartami era
to ja albo mam tylko interfejs w podłokietniku albo nie potrafię znaleźć tej centralki...
Jak ona wygląda?



Awatar użytkownika
falla_x
Forum Master
Forum Master
Posty: 1074
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 11:03
Lokalizacja: ŁoWiCz
Kontakt:

Post autor: falla_x » pn paź 19, 2009 18:05

kostia pisze:,liczę na ciut lepszy wynik od ciebie

powodzenia :D , ja jestem bardzo zadowolony ba nie mam slow na to co zrobil z mego auta , jesli robisz chips samym programem rub to z glowa uysy moze ci wyciagnac 200km ale nie oto chodzi , mysle ze chodzi oto tez zeby w miare dlugo i bezpiecznie sie przemieszczac ja np. juz czuje przyrost mocy w postaci padajacego wewnetrzengo przegubu , poporstu to co ejest juz oslabone przy mocnijeszym kopie polecji w niedlugim czasie
Ostatnio zmieniony pn paź 19, 2009 18:08 przez falla_x, łącznie zmieniany 1 raz.


Passat B5 FL AVF - viewtopic.php?f=91&t=335306
Obrazek

Awatar użytkownika
falla_x
Forum Master
Forum Master
Posty: 1074
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 11:03
Lokalizacja: ŁoWiCz
Kontakt:

Post autor: falla_x » pn lis 16, 2009 19:43

dzis przyszła paczuszka z lampionkami od B5 FL trzeba bedize troche porzeźbić bo mocowania sa inne i inny uklad elektryki ale damy rade :vw: Obrazek :D

czeka mnei teraz wymiana przegubu wewnetrznego , zawieszenia ehhh kolejna kasa tym bardizej ze zawiecha lemfordera to tylko 1600zl :/ no chyba ze jakies master sporty za 550zl ??


Passat B5 FL AVF - viewtopic.php?f=91&t=335306
Obrazek

Awatar użytkownika
martin
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 509
Rejestracja: pn mar 07, 2005 23:21
Lokalizacja: bytom
Kontakt:

Post autor: martin » pn lis 16, 2009 20:52

falla_x, mi sie osobiscie te polifty nie widza :jezor: sam o takich myslałem :helm: ale mam black . No zawiecha dosc kosztowna zabawa


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=169&t=541765&sid=be35971887d6e80c20096a21da032827

Awatar użytkownika
falla_x
Forum Master
Forum Master
Posty: 1074
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 11:03
Lokalizacja: ŁoWiCz
Kontakt:

Post autor: falla_x » pn lis 16, 2009 21:24

martin pisze:falla_x, mi sie osobiscie te polifty nie widza :jezor: sam o takich myslałem :helm: ale mam black . No zawiecha dosc kosztowna zabawa
dla mnie to najlepsze lampy jakie można założyć do b5 przed litowego :okej: a do czarnego to juz gicior :D


Passat B5 FL AVF - viewtopic.php?f=91&t=335306
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości