VW Polo 86c2f

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
filus121
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: ndz lip 12, 2009 23:55
Lokalizacja: Łódź

VW Polo 86c2f

Post autor: filus121 » sob lis 28, 2009 18:12

Witam wszystkich.
Od września rozpocząłem poszukiwania mojego pierwszego samochodu. Docelowo miał być to VW Golf MK1 jednak strasznie ciężko znaleźć dobry egzemplarz przy mocno ograniczonym budżecie. Oglądałem kilka MK2 przymierzałem się nawet do Seata Ibizy, jednak ostateczny wybór i to dość przez przypadek padł na VW Polo 86c2f.

Polóweczka wyprodukowana w roku 1991, napędzana silnikiem benzynowym o pojemności 1272ccm3 i mocy 40kW (AAV) doładowany podtlenkiem LPG :) Na wyposażeniu szyberdach i alarm. Autko stoi na 13" stalówkach, na oponach całosezonowych. W środku seryjne fotele, biała podsufitka, radio Kenwood na CD kupione za 4 browary napędza dwa małe głośniczki w parapetach. Zdaje sobie sprawę, że szału nie ma, ale cena była naprawdę niska :)
Plany co do samochodu są ogromne jednak zobaczymy na co pozwolą fundusze :) puki co zdążyłem pomalować wszystkie emblematy i klamki na czarno, oraz zdjąć tylną wycieraczkę :) co do reszty to oczekuję na listonosza z nakładkami na nadkola. W przyszłości konieczny zawias, smoked front, dobry felunek, wnętrze z G40, lampy na tył z GT i wiele wiele innych pomysłów, które mam nadzieję zostaną zrealizowane :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


Pierwsze zmiany:
-emblematy i klamki w czerni
-z tylnej klapy zniknęła wycieraczka i naklejka FOX
-przednie i boczne kierunki czarne
-lampy tył a'la GT (samoróbki)
-sierpy na nadkolach

Zdjęcia niewyraźnie bo mi się ręka troszkę trzęsła 8-)
ObrazekObrazekObrazek



VR6-Fan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz gru 27, 2009 17:49
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: VR6-Fan » wt gru 29, 2009 22:54

Malymi kroczkami, najwazniejsze to od czegos zaczac...


http://www.youtube.com/watch?v=lXUN0NywWf8

Sprzedam XR2i
Sprzedam dwa nowe elektryczne podnosniki prawy lewy do Mk2
http://www.allegro.pl/item867285199_ford_fiesta_xr2i_1_8_1_8_16v_kompletny_silnik_swap.html

Awatar użytkownika
filus121
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: ndz lip 12, 2009 23:55
Lokalizacja: Łódź

Post autor: filus121 » ndz maja 16, 2010 20:37

Dawno nie było aktualizacji więc teraz hurtowo :mrgreen:
28.11.2009 podczas mycia u kumpla :-D
Obrazek
Zimowo z śp. Ibizą sąsiada
Obrazek

Potem zaczęło się coś dziać:
Na początek mała przygoda podczas której straciłem kawałek zderzaka (dobrze, że tylko :P)
Obrazek
dokładnego zdjęcia niestety nie mam ale widać tutaj co nieco

Nowe audio:
Radio Pionner
Obrazek
Elipsy Magnata w półke
Obrazek
Panele drzwiowe w nich seryjne głośniki z Ibizy i również seria syczki w podszybiu
ObrazekObrazek
Zegary z obrotkiem
Obrazek
Na wiosnę była mała przymiarka alu 15" Fondmetala, ale niestety nie podpasowały
Obrazek
Z felunkiem trzeba było coś zrobić więc zaopatrzyłem się w niezbędne materiały i zaczęło się :D
Efekt był taki:
Obrazek
Przy okazji prysnąłem gril
Obrazek
Obrazek
Na zdjęciu widać dodatkowo trochę Ameryki w Polo czyli postojówki w kierunkach :mrgreen:
Na wlewie wcześniej była szachownica, ale z racji na moje niezbyt dokładne wykonanie zastąpiło ją coś takiego :-P :-P
Obrazek

Obrazek pewnie pomyślicie, że naklejka mało adekwatna, ale czasem przy dużym obciążeniu tyłu na prawdę trze :D

Oczywiście ramki klubowe znalazły się na samochodzie :)
Obrazek

No i tak wygląda efekt końcowy :) (sesja z dnia dzisiejszego)
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Jak widać na zdjęciach po ok 4 miesiącach przegląd zmobilizował mnie do zmiany zderzaka i przy okazji przetłoczenie poszło w kolor paska na felgach.

To byłoby na tyle. Jeżeli chodzi o plany na przyszłość to chciałbym dokończyć środek (głównie panele) i jeżeli wybiorę się na majówkę Polo to będzie smoked front. Nic więcej nie planuję ze względu na to, że prawdopodobnie samochód idzie na sell i jak dobrze pójdzie to po wakacjach będzie F&I :D:D:D
Ostatnio zmieniony ndz maja 16, 2010 20:43 przez filus121, łącznie zmieniany 2 razy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości