scirocco mkII by MyMeK

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

mymek16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz maja 09, 2010 01:14
Lokalizacja: Rudziczka (riegersdorf)
Kontakt:

scirocco mkII by MyMeK

Post autor: mymek16 » ndz maja 09, 2010 01:24

WITAM PRZEDSTAWIAM MOJĄ SROCZKE: AKTKO POSIADAM OD PRAWIE ROKU I PRZEZ TEN ROCZEK TROCHE SIĘ W NIM ZMIENIŁO. ALE NIE ZAWIELE , NAJWIEKSZE MODY JUZ ZA NIEDŁUGO. NARAZIE KILKA FOT PODGLĄDOWYCH Z PRZERÓBEK PRZEPROWADZONYCH TERAZ:


MODEL: GT II
SILNIK: 1.8 JH
MOC: 98KM
MODY POD MASKA; CZERWONA RURA DOLOTOWA WYPOLEROWANY ALTERNATOR SILNIK OCZYSZCZONY Z KILKUNASTOLETNIEGO SYFU ;)
ZAWIESZENIE: SPORTOWE ŻÓŁTE AMORKI I CZERWONE SPRĘŻYNY
UKŁAD CHAMULCOWY: NARAZIE SERIA
KOŁA BYŁY ATS CUP 15 LECZ ZMIANA JEST NA RH CUP 195/40/14 TYŁ 225/45/14.
NADWOZIE; ORYGINLNE OSPOJLEROWANIE ,KOLOR CZARNY MELATLIC Z LEKKĄ POSYPKĄ SREBRNEGO BROKATU
WNETRZE; ZMIANA WNĘTRZA Z KOLORU CZARNO-SZAREGO NA NA BŁĘKITO SZARY :)
AUDIO; COŚ TAM UMILA JAZDE:)


ZMIANY PRZEPROWADZONE;

główną zmianą jest zmiana koloru wnętrza . z szaro czarnego na niebiesko szare+niebieskie dywaniki+biała podsufitka. zmiana kół z ats cup na rh cup :) zmiana tłumika na troszke głośniejszy . kilka modów pod maska, zmiana przedniego zderzaka na zderzak ze spryskiwaczami na lampy:)nowe lampy przednie +kierunkowskazy.zmiana podswietlenia zagarów + przełaczników na czerwono

PLANY:

planuje autko pomalowac na nowy czarny lakierek perłowy z lekką posypką złotego brokatu , zmiana felg na rsl motorsport skrecane złotymi śróbami+złote stożki. obszycie wnętrza na kremowy kolor. swap na abf+ sportowy kolektor wydechowy.swap chamulców na z wersji 16v. zmiana zawieszenia na gwintowane. pomyślimy jeszcze nad us frontem:) montaz elektrycznych szyb. reszta modów wyjdzie w praniu i podczas prac nad sroka


OPIS AUTA:

jest to scirocco gt II z 92roku. jak na swoje lata blacharke ma zdrową . kupiłem je w troche opłakanym stanie ale zawsze mi się to autko podobało a miałem je na miejscu wiec wyrwałem je za troche duzą cene ale myśle ze było warto. podłoga zdrowa bez dziur niestety poprzedni własciciel myślał ze spotrowe auto jest do palenia gumy i jeszcze robił to na jakichś kamykach i drzwi przednie są od nich porysowane:( ale uporamy się z tym:) i sprzęgło do wymiany:(

kilka fot :)


Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



mymek16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz maja 09, 2010 01:14
Lokalizacja: Rudziczka (riegersdorf)
Kontakt:

Post autor: mymek16 » ndz maja 09, 2010 01:26

Obrazek



mymek16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz maja 09, 2010 01:14
Lokalizacja: Rudziczka (riegersdorf)
Kontakt:

Post autor: mymek16 » ndz maja 09, 2010 01:35

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości