Audi A4 b5 '98

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
Antekjg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 433
Rejestracja: wt sie 28, 2012 23:15
Lokalizacja: jelenia góra

Audi A4 b5 '98

Post autor: Antekjg » ndz sie 24, 2014 19:53

cześć wszystkim! to moje drugie auto, które posiadam od soboty, Audi a4b5 z silnikiem benzynowym 1.8 125hp. Audi kupiłem za dobre pieniądze które jest zadbane, z małym przebiegiem które rzekomo nie było kręcone (...), na wyposażeniu elektryka wszędzie prócz korbek dla pasażerów za mną, climatronic jak najbardziej sprawne, ładne zadbane bez dziur od papierochow czy przetarc fotele,niestety nie mam pełnego FIS tak jak chciałem ale to tylko taki gadżet na który zresztą nie zwracałem uwagi tak jak w przypadku w moim poprzednim aucie które miało MFA, jedynie mieszek jest z dziura ale to akurat drobnostka , lakier również w dobrej kondycji, brak oznak korozji, jedynie klapa bagola ma rysy jakby jakiś kot po nich biegał, jak tylko przyjdzie kolejny weekend podam kod lakieru i silnika, a tymczasem pierwsze foty i fota poprzedniego auta

Audi posiada
-elek lusterka i szyby
-sprawny climatronic
-oryginalne felgi Audi 15 cali
-regulowana kierownica
-podłokietnik ze schowkiem
-radio sony z mojego golfa
Co do zmian to narazie nie mam zielonego pojęcia co mógłbym zrobić ale napewno chce zrobić alarm na pilota, pojeździć trochę i przez ten czas powoli powoli może coś ruszy, póki co golf u znajomej jako nową właścicielka a ja do piątku Passat póki Audi nie będzie zarejestrowane



Obrazek mk3 1.8

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Awatar użytkownika
Antekjg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 433
Rejestracja: wt sie 28, 2012 23:15
Lokalizacja: jelenia góra

Re: Audi A4 b5 '98

Post autor: Antekjg » sob kwie 16, 2016 14:10

zmian od pierwszego posta jest tyle ze ciężko je wymienić... ale fotki mogą przybliżyć ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
-grill zmieniony na rs honeycomb
-lampy valeo lift
-radio audi concert+,zmieniarka sony z passata b5fl
-fotele kubelki grzane
-gwint tuning art(czeka na założenie)
-felgi od a8d2 17 z oponami 215/45 naciag +dystanse 10mm przód/tyl

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka



ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości