Seat Ibiza ASV+ AKCJA RAEANIMACJA

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

hanys
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: sob lut 24, 2007 01:08
Lokalizacja: Oss(Holandia)
Kontakt:

Seat Ibiza ASV+ AKCJA RAEANIMACJA

Post autor: hanys » ndz sie 23, 2015 13:13

Witam

Tak na szybko szczegóły

Seat Ibiza Signo
1,9 Tdi ASV
kolor szary metalik LS7T
przebieg 264000km

felgi lato 17' MSW opony 205/40/17 przód Uniroyal Rainsport3 ,tył jakieś haszcze
felgi zima Ronale z Cupry 16' z oponami 185/55/16

Modyfikacje
cały wydech z kwasówki 2,5 cala
program bo ciśnienie doładowania 1,3 bara ale więcej szczegółów nie znam.


Historia auta
Auto kupiłem po tym jak zablokowało silnik w mojej Cordobie ASV. Auto było po dzwonie przodem (wymieniona maska ,przednia belka z chłodnicami , lampy, zderzak wszystko przeszczepione z Cordoby bo była w tym samym kolorze),kompletnie łyse opony, zniszczone felgi od krawężników na całym obwodzie, kompletnie zniszczone hamulce (nawiercane tarcze kompletnie przerdzewiałe ,klocki zdejmowałem w kawałkach) , wnętrze kompletnie zniszczone (rączki drzwi to standard , kluczami ktoś sobie coś zanotował na konsoli środkowej), siedzenia w kolorze 13 letniego brudu (wyprane ), miało przedmuchy pod kolektorem wydechowym (nic dziwnego skoro 2 śrub w ogóle nie było) , nie działający przepływomierz ,nie działający wyświetlacz z klimy i kompa, geometria w kosmosie bo wszystkie gumy na wahaczach z luzami.
No i oczywiście wszystkie płyny ustrojowe wymienione ,olej Shell Helix 5W40.

Cała mechanika została zrobiona ,felgi zostały przeszlifowane na rantach i pomalowane na biało ( przynajmniej nie straszą a na zimę zobaczymy może konkretna regeneracja albo przynajmniej malowanie jakimś rozsądnym lakierem ).
Maska miała odpryski bezbarwnego więc została pokryta folią "carbon" oraz tylny spoiler dla lepszego efektu.

Do zrobienia zostały plastiki wnętrza zostaną także pokryte folią .

Po zrobieniu logów i przyjrzeniu się okazało że auto ma konkretny program i naprawdę fajnie jedzie ,w połączeniu z wydechem z kwasówki masa radochy z jazdy . :smoke: :okej: :satan: :helm:
ObrazekObrazek

ObrazekObrazek



hanys
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: sob lut 24, 2007 01:08
Lokalizacja: Oss(Holandia)
Kontakt:

Seat Ibiza ASV+ AKCJA RAEANIMACJA

Post autor: hanys » pn sie 24, 2015 21:12

Na szybko zrobiony pomiar mocy programem Kpower i wypluło 124 konie co przy doładowaniu 2280 mbar wydaje się trochę mało ,tym bardziej że różnica między jazdą na standardowym kompie (mam leżeć) a tym z programem jest zaje....... chyba że poprawiony jest mocno dół a góra już nie tak bardzo.Obrazek

Zrobione drugie podejście do Kpower ale tym razem konkretnie i na pustej drodze i wyszło 138 koni w to już jestem w stanie uwierzyć. :food: :bigok:
Obrazek



hanys
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: sob lut 24, 2007 01:08
Lokalizacja: Oss(Holandia)
Kontakt:

Seat Ibiza ASV+ AKCJA RAEANIMACJA

Post autor: hanys » sob mar 19, 2016 15:23

Fotki na nowych kołach

ObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

Felgi to Ats-y 7,5x16 et20 opony Toyo Proxes 215/40/16 strasznie głośne ale kupiłem z felgami a docelowo 195/45/16 :okej:
Podsufitka była sciągnięta bo dzwoniła ,została pomalowana na czarno . :okej:
Maska i tylny spoiler zrobione okleiną carbon (z maski klar odchodził płatami)
Przy odrobinie szczęścia lada dzień dopadnę KOMPLETNE wnętrze z Cupry . :okej: :smoke: :hehe: :food:



hanys
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: sob lut 24, 2007 01:08
Lokalizacja: Oss(Holandia)
Kontakt:

Seat Ibiza ASV+ AKCJA RAEANIMACJA

Post autor: hanys » wt mar 22, 2016 01:25

ObrazekObrazekObrazek



hanys
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: sob lut 24, 2007 01:08
Lokalizacja: Oss(Holandia)
Kontakt:

Re: Seat Ibiza ASV+ AKCJA RAEANIMACJA

Post autor: hanys » śr kwie 17, 2019 17:18

Dawno mnie nie było ,w tej chwili w trakcie zmian , robię rata, siedzenia z cupry wyfrunęły bo brak komfortu, w tej chwili felgi z cupry na kołach ,lada moment stal 16x7cali tylko się wacham czy et30 będzie ok.Aha i najważniejsze ,jest gwint i maska w rdzy ( w trakcie )



PabloKolombo3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt sty 29, 2019 19:34

Re: Seat Ibiza ASV+ AKCJA RAEANIMACJA

Post autor: PabloKolombo3 » czw cze 06, 2019 21:10

Siema stary, masz może jakieś swoje logi, gdy miałeś serię jeszcze? Pozdro



ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości