Post
autor: zajac » śr mar 05, 2008 19:56
dopiero zauwazylem ze to na digi bedzie latac ile dales za digiego
Ostatnio zmieniony śr mar 05, 2008 19:57 przez
zajac, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje mark 4 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=251704&start=0
NARZĘDZIA I SPRZĘT WARSZTATOWY - SPRZEDAŻ
Pomoc prawna - ubezpieczenia
Ubezpieczenia PZU OC, AC, NNW, Pakiety - Tanio