Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
.Zu. ;D
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt cze 08, 2010 20:05
Lokalizacja: Praszka

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: .Zu. ;D » pn cze 06, 2011 22:15

drugi rok z rzedu bylam w Nysie, bylo po raz drugi zajebi**scie ;D
podziekowania dla organizatorow, bo bez nich by sie nic nie odbylo :) :kwiat: wielki szacun dla nich za wytrwalosc i cierpliwosc :bigok:


nie narzekajcie na organizatorow i nie czepiajcie sie ich, bo sa tez ludzmi i sie cieszmy ze zorganizowali taki zlot na ktorym i tak sie dobrze bawilismy mimo wszystko :) bo jakby nie bylo tego zlotu byly by wielkie zale bo sie nie odbyl, szacunek dla nich za to ze przez tyle miesiecy szykowali to wszystko,
zawsze sa minusy i plusy takich imprez, ale to sami sobie robimy kolo du*py, a zwalamy wszystko na organizatorow, skoro tak jest i tak niektorzy narzekaja to po co tam pojechali?

co do tego ze sie ktos z organizatorow opil czy nie, co to w ogole za problem? jak wszyscy byli nabici totalnie :)
wszyscy sa ludzmi i moga robic co chca, a poza tym organizatorom sie nalezalo opic ;D powinni byc noszeni na rekach za taka impreze i za ten trud ;D
a jak na tyle ludzi byl zaje**bisty porzadek ;)

dzieki wielkie jeszcze raz :D pozdrawiam :helm:



Awatar użytkownika
stjopek
VW 4-Ever
VW 4-Ever
Posty: 141
Rejestracja: pt maja 06, 2011 19:52
Lokalizacja: Dzierżoniów

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: stjopek » pn cze 06, 2011 22:50

1 Raz w nysie i odrazu pelen podziw :D super organizacja super ludzie ( dopiero sie zapoznaje :pub: ) , 100% jestem za rok :bigok: takiej imprezki nie mozna przegapic :) PozdraVWiam i dozobaczenia :bajer:


Obrazek
"Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawdę .... aż ciężko czasami ich wyprzedzić" ;)

GRUBY90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: pt lis 26, 2010 15:38
Lokalizacja: Godziszka

Re: Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: GRUBY90 » pn cze 06, 2011 22:53

VAG NYSA wypas mega mega dobra BIBA ;] Pozdro z Bielska.
Zdj odemnie wrzucają się na serwer ;)


"wszyscy co jadą wolniej od nas to cioty, a Ci co szybciej to debile "
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 5#p5957625

Awatar użytkownika
jegor
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 552
Rejestracja: wt cze 30, 2009 20:47
Lokalizacja: DSR
Kontakt:

Re: Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: jegor » pn cze 06, 2011 23:25

Dawajcie foty !:)


MK II
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=266085&start=0
LEGO Trucks
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=tito-anakin

Awatar użytkownika
Elwood.
...
...
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 25, 2010 21:32
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Elwood. » pn cze 06, 2011 23:28

pawel2062pl, informacja dla Ciebie: człowiek z koszulką organizator to Przemek, ten z kucykiem to ja osobiście :jezor: uważasz że byliśmy pijani (Twoja sprawa) jak Cię tak bolało to mozna bylo dowiedziec sie jak sie nazywamy i do Jaszczura zglosic pretensje, a do Twojej wiadomosci nie bylismy pijani i chetnie dalbym ci plakietke i kazal od piatku pilnowac wszystkiego zeby nikomu nic się nie stalo zeby opanowac pijanych narwancow co wsiadaja za kolko a w naszych oczach mogles zobaczyc tylko podniesiony poziom adreanliny bo jak 20 godzin prosisz tych lub innych zeby zaparkowali i nie lansowali sie tylko bawili na wlasnych nogach to sorry sprobuj sie kiedys tak poswiecic nie majac czasu nawet cokolwiek zjesc bo albo z jednej strony pijany idiota (sorry za okreslenie) pali gume a za chwile z innej strony mamy "dzwona" a nas niestety na ta ilosc ludzi bylo owszem malo ale mamy jeszcze przyjaciol z grup co tez pomogli ja ososbiscie wygonilem dwie dziewczyny z bagaznika bo po incydencie ze smietnikiem zakazalismy jakiejkolwiek jazdy tym bardziej na maskach, bagaznikach itp ale oczywiscie jak ktos ma dobrze w czubie to nie slucha nikogo i sam bylem swiadkiem jak nas organizatorow traktowano (jak intuzow co nie wiadomo czego chca) a sam pisales ze nie bylo cie przy sytuacji wiec nie zabieraj glosu na tematy o ktorych nie masz pojecia dalismy cale serce w organizacje tego i wlasnie MY wypilismy najmniej ze wszystkich a niektorzy wcale tylko po to zebyś Ty kolego sie dobrze bawił ale nie chcielismy bo nie o alkohol tu chodzi ale zeby kazdy wyjechal stąd cały zdrowy i zadowolony bo o to chodzi ale zawsze znajdzie sie ktos, komu cos nie pasuje i to jest normalne, lecz konstruktywna krytyka jest dobra a nie pomówienia więc kolego zastanów się zanim następnym razem coś napiszesz a jeśli CI nie pasowało to nikt na siłę Cię tu nie ciągnąl Twój wybór, ja jeszcze raz dziękuję wszystkim za przybycie i super zabawę a komu się nie podobało to za rok nie przyjedzie więc sprawa wg mnie zamknięta



Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: zielu » pn cze 06, 2011 23:37

jegor, http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=36&t=407099" onclick="window.open(this.href);return false;


Obrazek

Awatar użytkownika
Mroźny
Grupa Dolny-Śląsk
Grupa Dolny-Śląsk
Posty: 391
Rejestracja: wt maja 05, 2009 09:31
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Mroźny » wt cze 07, 2011 06:23

Byłem tylko w sobote alee.. opłacało sie !!! :grin: Żałuję, że tak krotko ale za rok na stówke bede.. szkoda ze nie wysłałem zgłoszenia na VAG EVENT (o ile by mnie wzieli) bo tez bym wpadł.. Impra na 150% Wielkie graty dla organizatorow !!! Pozdrawiam z DDZ :pub:


Były golf viewtopic.php?f=87&t=455615
Jetta Flair viewtopic.php?f=87&t=540303
Obrazek
"Trzeba być niespełna rozumu żeby lubić szorować o asfalt" :bajer:

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Wojtek » wt cze 07, 2011 07:52

Mroźny pisze:zkoda ze nie wysłałem zgłoszenia na VAG EVENT (o ile by mnie wzieli) bo tez bym wpadł..

Przecież jeszcze jest czas (do 16 czerwca)


Obrazek

Awatar użytkownika
Alvaro_
Niskopodłogowiec
Niskopodłogowiec
Posty: 1730
Rejestracja: pt sty 02, 2009 17:45
Lokalizacja: Śląsk
Auto: Leon Fr
Silnik: AUQ
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Alvaro_ » wt cze 07, 2011 08:20

pawel2062pl, podsumowanie zlotu zacznę od słów do Ciebie!!
byłeś na kilku zlotach w PL i DE! WOOOOOOW 3/4 forum bywa. piszesz żęby była selekcja a póxniej że byłeś seryjnym autem.... nie robi na Tobie wrażenia OK pamiętajmy jedno. "wyjątek potwierdza regułę"
a co do "pijanego" Jaszczura : MATOLE weź stój na bramie 3 dni w takim słońcu!! weź lataj od bramy do plaży i znów do bramy. Już w piątek jak przyjechałem po 22 Jaszczur uderzył do mnie takimi słowami : Alvarees chyba pandę a musze jutro o 6 wstać. chcesz spróbować to możesz im pomóc przy VI edycji.

teraz o całym V VAG NYSA.
spore problemy z wyjazdem mieliśmy ale nie o tym.

od samej 22 w piątek bawiłem się re we al cyj nie .
Bardzo miło jest usłyszeć podczas dojazdu do bramy OOOOO ALVAROOO. odrazu poczułem klimat woj. Opolskiego. Pozdro "Alutka" :okej: :kwiat:
Na nysie byłem krótko bo tylko do soboty. ok 16 zbierałem się do domu. trochę żałuje że nei było mnie na sobotnią potańcówę ale ważne że byłem w ogóle.
do zobaczenia za rok!!



Jetta sprzedana.

Obrazek

Awatar użytkownika
Kinia TBu
Piguła
Piguła
Posty: 1107
Rejestracja: ndz lip 29, 2007 12:35
Lokalizacja: Kielce

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Kinia TBu » wt cze 07, 2011 11:04

pawel2062pl pisze:Jaszczur administrator, po godz. 20 coś tam się działo i zabrał komuś kluczę od auta.. W sobotę rano jeździł i szukał kogo są te klucze, bo jak komuś powiedział był tak zaje**ny, że nie pamięta co się działo...
a to dziwne bo my do Jaszczura w sobotę z samego rana dzwoniliśmy i widzieliśmy Go i był trzeźwy :-)

jeszcze raz podziękowania dla wszystkich organizatorów - impreza była super :okej:



Awatar użytkownika
kisielek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 379
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 19:35
Lokalizacja: Siedlce

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: kisielek » wt cze 07, 2011 11:33

u nas Jaszczur był w niedziele rano i tez nie można mu nic zarzucić %%%

ewentualnie zmęczenie, ale nie ma się co dziwić


www.mk1cabrio.pl

Mój lansowóz:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2255656#2255656

Awatar użytkownika
Podstavsky
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: śr wrz 03, 2008 21:33
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Podstavsky » wt cze 07, 2011 12:03

Dokładnie - nie można się przyczepić do organizacji moim zdaniem. Widzę, że niektórzy strasznie narzekają, że to źle, że to niedorobione, że tu się coś działo... A sami mają problemy, żeby wyprać brudne gacie czy ogarnąć syf wokół siebie. Polecam zostać organizatorem i zapanować nad liczbą 800 aut (dajmy na to 2000 osób) na takiej imprezie. Powodzenia! Było paru bydlaków, co gnój zrobili, ale naprawdę wszystko w miarę spokojnie się toczyło w dobrej atmosferze :-) I ja na pewno zawitam za rok :smoke:


[+18] http://i52.tinypic.com/euiyl3.jpg

Awatar użytkownika
Wieczor
Individual...
Individual...
Posty: 658
Rejestracja: ndz mar 07, 2010 20:55
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Re: Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Wieczor » wt cze 07, 2011 12:13

Podstavsky pisze:Dokładnie - nie można się przyczepić do organizacji moim zdaniem. Widzę, że niektórzy strasznie narzekają, że to źle, że to niedorobione, że tu się coś działo... A sami mają problemy, żeby wyprać brudne gacie czy ogarnąć syf wokół siebie. Polecam zostać organizatorem i zapanować nad liczbą 800 aut (dajmy na to 2000 osób) na takiej imprezie. Powodzenia! Było paru bydlaków, co gnój zrobili, ale naprawdę wszystko w miarę spokojnie się toczyło w dobrej atmosferze :-) I ja na pewno zawitam za rok :smoke:
Potwierdzam, z chłopakami z JG organizowaliśmy w tym sezonie rozpoczęcie sezonu w Krzywej.
Bylismy przygotowani na max 600aut. Numerków zrobiliśmy 1000 z nadzieją że jest duży zapas.
Numerki skonczyły sie szybciutko szacowana liczba aut to 2500 i 6000 osób. I niestety impreza wymknęła się spod kontroli.

Tak więc jeszcze raz gratuluję organizatorom że wszystko mieli dopięte i włożyli w to na prawdę duuuuuuuuużo pracy :bigok: :bylo:



Awatar użytkownika
piru
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 419
Rejestracja: sob wrz 11, 2004 18:57
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: piru » wt cze 07, 2011 13:00

Rydzu pisze: ..... Narodził się także pomysł na nową formułę imprez przez nas organizowanych i z racji lokalizacji na połączenie w jeden cykl Bielawy-Majówki-Nysy ale to pewnie wyjdzie jeszcze w trakcie. ....


oby tylko nie zatarł się indywidualny charakter każdej z imprez :kac:

ale dobrze kombinujecie :hmm:

ja mam taką małą propozycję :helm:

nagroda dla osób biorących udział w głosowaniu na najładniejszy samochód zlotu może zachęciła by ludzi do wrzucania kuponów z oddanym głosem :hmm:
nr na kuponie i nr wjazdowy samochodu ułatwi identyfikacje głosu :bigok:

nagroda dla osób które zaliczają wszystkie trzy imprezy w postaci bezpłatnego wstępu na którąś z imprez :hmm:

rezygnacja z konkursu na największa glebę bo jest to forma zabawy a widzę że spinka jest makabryczna :crazy:

spisywanie przy wjeździe nr rejestracyjnego i forumowej ksywy przedłuży wjazd o parę sekund a ułatwi identyfikacje debili co nie potrafią się zachować :satan:
Ostatnio zmieniony wt cze 07, 2011 13:04 przez piru, łącznie zmieniany 1 raz.


moja bestia :grin:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=318356

http://www.vwvento-fans.com/index.php?option=com_content&task=view&id=173&Itemid=1

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości