Dzis udalo mi sie rozebrac fotel ( kubelek recaro w skorze nie idzie tak fajnie jak wedlug opisu zrobionego na zwyklym fotelu, bylo zachodu ... ) , mata zalozona, zalutowana , pastylka wydlubana i wsadzona do nowej maty, slonko zaszlo wiec juz dzis nie sprawdze czy grzanie dziala, wyjdzie wszystko jutro z rana, jak narazie fotelik wypucowany i natarty Gold Class-em Meguiars-em wiec wyglada prawie jak z salonu

Trzymajcie kciuki zeby jutro wszystko pyknelo jak trzeba .
Dziekuje wszystkim za pomoc i zainteresowanie.