GoBoss_malbork pisze:Najlepiej by było jak byś wkleił fotkę auta...
Na razie nie ma się czym chwalić. Przód jest standardowy na razie.
A teraz takie pytanko - jaką taśmą to obkleić przy malowaniu, żeby pod taśmę nie podeszła farba. Będę to malował kompresorem. I jaką farbę polecacie, żeby nie wyblakła wiele lat i żeby się nie zdzierała np. podczas mycia, bo robaki trudno wyczyścić...